Który bukmacher lepszy? fortuna czy sts?

Rozpoczynając grę u bukmachera, rozważamy przede wszystkim największych graczy na rynku. Z pewnością natrafmy w taki sposób na Fortunę i STS. Który z nich jest lepszy?

Porównanie bukmacherów - Fortuna czy STS


  • Bonus startowy - Jeśli chodzi o bonus startowy, to w STS dostaniemy 100% od pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 zł. W Fortunie natomiast otrzymamy bonus powitalny 100% do 400 zł, a do tego darmowy zakład aż do kwoty 100 zł. Na tym polu nie ma jednogłośnego zwycięzcy. Osoby, które chcą wpłacić więcej, wybiorą STS, pozostali raczej zostaną przekonani przez darmowy zakład w Fortunie

  • Oferta - Oferta u obu bukmacherów wygląda dość podobnie, zarówno jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia jak i zakłady poboczne. W tej kwestii nie wyłonimy jednogłośnego zwycięzcy.

  • Kursy - Jeśli chodzi o kursy to delikatną przewagę ma Fortuna. Większość spotkań posiada nieco wyższe kursy własnie u tego bukmachera. Jest to możliwe dzięki temu, że Fortuna ma nieco mniejszą marżę, niż jej konkurent.

  • STS czy Fortuna - kto wygra?

  • Aplikacja mobilna - Obaj bukmacherzy posiadają aplikację mobilną, która jest bardzo dobrym przeniesieniem ich witryny na ekrany telefonów. Aplikacje są do siebie bardzo podobne więc w tym przypadku można ogłosić remis.

  • Zakłady na żywo - Oczywiście obaj bukmacherzy posiadają taką ofertę. Bukmacher STS wypada nieco lepiej na tym polu, gdyż zazwyczaj możemy obstawiać większą ilość spotkań. Panel stworzony przez STS działa także nieco szybciej i stabilniej niż w Fortunie.

  • Obsługa klienta i wpłaty pieniędzy. Obie firmy gwarantują nam błyskawiczne wpłaty, Skrilla i wiele innych sposobów na wpłatę pieniędzy. Bez problemu możemy ogłosić remis w tej kategorii. Obsługa klienta jest natomiast nieco lepsza w Fortunie, ze względu na dużo szybszy czas łączenia się z konsultantami i jakość obsługi.

STS i Fortuna oferują nam podobny poziom usług. Oferowane przez nich serwisy są stabilne i pozwalają na bezpieczne stawianie zakładów. Decydując się na konkretnego bukmachera, musimy dokonać wyboru sami, zależnie od tego co nam się bardziej podoba, dorzucając na start plus dla Fortuny za lepsze kursy.Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus