Rankingi bukmacherskie - co i u kogo obstawiamy najczęściej?

Jakie podmioty hazardowe są w 2022 roku zdecydowanie najbardziej popularne? Które firmy bukmacherskie plasują się pod tym kątem w ścisłej czołówce? Jakie zaś zakłady są najczęściej obstawiane przez graczy? Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się z poniższego poradnika.

STS

Rankingi bukmacherskie są przygotowywane przez fachowców od tej właśnie dziedziny. Przeanalizowaliśmy wiele takich klasyfikacji na potrzeby dzisiejszego artykułu. Bardzo często na pierwszym miejscu pod względem popularności znajduje się ta firma bukmacherska. Czym cechuje się STS? Czy rzeczywiście warto tam zakładać konto? Możesz oczywiście obstawiać w punktach stacjonarnych, ale jeśli będziesz typował online, to masz okazję zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo to wszystko będzie dla Ciebie bardziej wygodne. Dla formalności warto napisać, że ta firma bukmacherska oferuje też możliwość obstawiania dzięki aplikacji mobilnej.

Czy STS jest legalny? Zdecydowanie tak. A dla wielu osób ta sprawa ma tutaj kolosalne znaczenie. W końcu możesz założyć konto w STS i grać bez obaw o przepisy itp. Co jeszcze jest tutaj ważne? Okazuje się, że ten podmiot hazardowy przygotował dla każdego nowego użytkownika wiele hojnych promocji. Pierwsza z nich to zaś bonus bez depozytu. Aby go zainkasować, musisz założyć konto i wpisać kod promocyjny o treści „BETONLINE”. Jak się dobrze domyślasz, wartość bonusu bez depozytu to dokładnie 25 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli zatem zdecydujesz się na depozyt, to możesz zainkasować 100% do 1200 PLN.

Betfan

W klasyfikacjach (odnoszących się do podmiotów hazardowych) ta firma bukmacherska także jest bardzo wysoko. Warto zaś zaznaczyć, że Betfan działa zdecydowanie krócej. Na pewno jest to zatem taki podmiot hazardowy, który w przyszłości może zagrozić pozycji lidera. W końcu ta firma bukmacherska bardzo szybko i dynamicznie się rozwija. Jak można obstawiać wydarzenia? Zakłady bukmacherskie mogą być typowane m.in. przez internet. Wystarczy do tego mieć własne konto. Poza tym możesz obstawiać po skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Co jeszcze jest ważne? To, że ta firma bukmacherska jest legalna. I to już grubo od ponad trzech lat. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest również hojny. Osoby zainteresowane atrakcyjnymi promocjami na pewno będą zatem zadowolone. Możesz bowiem liczyć np. na cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To zakład bez ryzyka (70 PLN). Aby skorzystać z tych promocji, należy wpisać w czasie rejestracji „SPORTBETFAN”. Następnie jest także oferowane podwojenie depozytu do 1000 PLN.

Co najczęściej jest typowane?

Na pierwszym miejscu w tej klasyfikacji zdecydowanie znajduje się piłka nożna. Futbol to sport numer jeden. Raczej nie zapowiada się na to, by ta sprawa miała ulec zmianie... Każda firma bukmacherska przyznaje, że zawieranych jest sporo zakładów także na skoki narciarskie. Szczególnie w okresie zimowym. Jakie inne sporty są bardzo popularne? To tenis ziemny, siatkówka, żużel, czy koszykówka itd.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    Mecze na żywo z bonusem 760 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus