https://www.high-endrolex.com/36
Kto może podać w STS kod promocyjny? - Meczyki.org

Kto może podać w STS kod promocyjny?

Znasz aktualny STS kod promocyjny? Dowiedz się, kto może go wykorzystać oraz w jakich okolicznościach. Sprawdź także to, co dokładnie daje hasło bonusowe - to bardzo istotne kwestie, a wielu graczy o nich zapomina!

STS to najchętniej wybierany bukmacher w Polsce

Niektórzy chcą grać u takiego bukmachera, który jest popularny. Nie wybierają zatem marek o jakich pisze się niewiele. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie, czy również chce działać w podobny sposób. Nie da się jednak polemizować z tym, że bukmacher STS jest w naszym kraju jednym z najbardziej znanych, a jednocześnie to najchętniej wybierana marka typerska w Polsce.

Dostępne w STS promocje bukmacherskie to coś, o czym pisze się w portalach branżowych niemal bez przerwy. Widać więc, że tutaj wszyscy pamiętają o potrzebach klientów i robią co tylko mogą, aby je spełniać. Jeżeli należy do dość wymagających, nie powinniśmy być w tym przypadku zawiedzeni.

STS bonus powitalny

Kiedy ktoś zaczyna interesować się bonusami w STS, bardzo często szuka informacji o tym, jaki można podać tutaj kod promocyjny oraz co dokładnie on daje. Odpowiemy na to pytanie, ale też i jednocześnie przyjrzymy się temu, kto dokładnie może takiego kodu użyć. Okazuje się, że nie dla wszystkich to oczywista kwestia.

Czym jest kod promocyjny w STS?

Jak najprościej wytłumaczyć to, czym jest kod promocyjny w zakładach bukmacherskich? Tak naprawdę nie ma znaczenia czy mówimy o stronach do typowania, czy też sklepach internetowych - wszędzie kody służą do tego samego, a chodzi o zapewnienie sobie specjalnych warunków do gry, zakupów i tak dalej. Często przy zamówieniach online można podać kod, który obniża wartość koszyka. Z kolei rejestrując się u buka, można za pomocą specjalnych słów powiększyć swój powitalny bonus.

Kod promocyjny to nic innego jak jedno słowo, które po wpisaniu umożliwia zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Często nie podając kodu od razu zaprzepaszczamy szansę na to, by skorzystać z niego w późniejszym czasie. Są jednak od tego pewne wyjątki i warto o tym pamiętać.

Łatwo zapamiętać aktywny u bukmachera STS kod promocyjny. Jest to hasło "BETONLINE", które wpisuje się w jednej z rubryk formularza rejestracyjnego. Nawet jeśli pierwszy raz mamym do czynienia z ofertą bukmachera, z pewnością z podaniem hasła promocyjnego poradzimy sobie znakomicie.

Oto kilka istotnych faktów związanych z kodami promocyjnymi:

  • Można najczęściej wykorzystać je tylko jeden raz
  • Niektóre dostępne są jedynie dla nowych klientów
  • Wielkość liter zazwyczaj nie ma znaczenia, ale mogą być pewne wyjątki od tej reguły
  • Jeżeli bukmacher oferuje kod, na pewno jest to dozwolony przez niego sposób na powiększenie typerskiego budżetu.

Kod przygotowany przez STS wpisać można na www.STS.pl.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl
1640 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
efortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINECzy kod promocyjny jest tylko dla nowych klientów?

Niestety, przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że różnego rodzaju firmy robią wszystko, by rozpieszczać przede wszystkim swoich nowych klientów. Tych grających już od dawna traktuje się niekiedy po macoszemu. Czy w przypadku STS wygląda to podobnie? Czy tylko nowi mają możliwość wpisać tutaj kod promocyjny?

Promocje u bukmachera są dostępne zarówno dla nowych, jak i starych graczy. Jeżeli więc nawet gramy w STS od wielu miesięcy czy lat, możemy być pewni, że nie zostaniemy całkowicie pominięci. Oczywiście, premie na start różnią się od tych późniejszych i jest to standard, który na pewno jeszcze długo się nie zmieni.

Mitem jest jednak mimo wszystko to, że tylko nowi gracze mogą wykorzystać w STS kod promocyjny. Chociaż to przez nich wpisywane są najchętniej, pojawiają się też co jakiś czas promocje, gdzie dostępne są hasła bonusowe również dla osób już zarejestrowanych. Przy informacji o konkretnej promocji warto przeczytać, kto dokładnie może z niej skorzystać oraz w jaki sposób.

STS kod promocyjny na start

Każdy może podać w STS kod promocyjny - prawda czy fałsz?

Podobnie jak popularny jest dylemat Fortuna czy STS, tak samo często miłośnicy typowania zastanawiają się, kto dokładnie może podać kod promocyjny u bukmachera.

Tak jak już pisaliśmy w tym materiale, większość kodów zarezerwowana jest dla nowych klientów, co nie oznacza, że nie ma podobnych premii dla stałych klientów.

Trzeba sprawdzać na bieżąco promocje, jakie oferuje bukmacher STS i szukać takich, gdzie za podanie kodu, chociażby przy wpłacie, można zgarnąć dodatkowe profity. Najczęściej wszystko sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków - bez względu na to czy promocja dostępna jest na standardowej stronie internetowej, czy też w aplikacji mobilnej.

A czy kody bonusowe w ogóle warte są zachodu? Oczywiście, ponieważ można dzięki nim otrzymać prezenty, jakich na próżno szukać w standardowych ofertach. To tak naprawdę powinno każdego zachęcić do poważnego przemyślenia sprawy.

Firma bukmacherska STS cały czas akceptuje kod promocyjny "BETONLINE" dla nowych graczy. Jeżeli ktoś jeszcze w tym miejscu nie ma konta, może przekonać się w dowolnym momencie, jak proste jest odebranie dodatkowej premii powitalnej. Wszelkie formalności załatwia się na www.STS.pl.

Bonus bez depozytu dla nowych dostępny na www.eFortuna.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    Mecze na żywo z bonusem 760 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus