https://www.high-endrolex.com/36
Betcris bukmacher - zakłady i oferta bukmachera - Meczyki.org

Betcris

W 2019 roku licencję na prowadzenie swojej działalności pozyskał nowy polski bukmacher - Betcris. Operator ten już działa i świadczy swoje usługi przez Internet. Co dokładnie oferuje? Na co można u niego liczyć i jakie są na jego temat opinie? Wszystkie najważniejsze informacje na jego temat zebraliśmy do kupy i przedstawiamy poniżej.

Bonus od Betcris

  Zalety Betcris

  1. Wysokie kursy
  2. Ciekawe promocje
  3. Limity dla zawodowych typerów
  4. Niska marża
  5. Edycja kuponu
  Załóż konto

  Legalny bukmacher Betcris - opis ogólny

  Mimo że Betcris swoją licencję otrzymał w grudniu 2019 roku, prawie dwa lata zajęło mu przygotowanie własnego serwisu internetowego. Ten bowiem wystartował dopiero w sierpniu roku 2021. Od tego czasu bukmacher walczy o każdego klienta, starając się rozwinąć własne skrzydła w Europie. Serwis bukmacherski w Polsce jest bowiem jego pierwszym, który prowadzi na terenie Starego Kontynentu. 

  Nie oznacza to jednak, że bukmacher jest początkujący. Rzeczywistość bowiem jest zgoła odmienna, a Betcris w Ameryce Łacińskiej jest jednym z najpewniejszych zawodników. Znany i rozpoznawalny, sponsoruje między innymi rozgrywki MLB i NFL, jak również ligę meksykańską, brazylijską, ekwadorską czy bijący rekordy popularności Super Bowl. 

  Sam bukmacher rozpoczynał swoje działanie jeszcze w 1985 roku. Wtedy też powstał jego pierwszy punkt stacjonarny, który został założony na Dominikanie. Od tego momentu swoje punkty przeniósł do kilkunastu krajów Ameryki Północnej i Południowej. 

  Oferta główna bukmachera Betcris

  Betcris jest bukmacherem, który przenosi swoje doświadczenie zza oceanu do Europy. To więc, że nie działa na naszym rynku bardzo długo nie oznacza, że jego oferta jest wąska czy po prostu niekompletna. Jest bowiem zgoła odmiennie, a on sam pod wieloma względami potrafi być bardzo konkurencyjny. Nawet względem bukmacherów, którzy na naszym rynku są uważani za najlepszych. 

  Betcris pozwala obstawiać zakłady bukmacherskie w modelu przedmeczowym oraz na żywo. Dba o to, by te dwa segmenty jego oferty były stale rozwijane i wystarczająco rozbudowane.

  W przypadku zakładów typu pre-match, bukmacher daje możliwość sięgania po całe mnóstwo rynków bukmacherskich. Potrafi ich być nawet kilkaset, w zależności od konkretnego spotkania. Betcris bardzo szybko wprowadza nowe wydarzenia sportowe do swojej oferty. Dzięki temu pozwala na zakłady długoterminowe. Jeżeli zaś chodzi o zakłady Live, bardzo szybko reaguje na wydarzenia na boisku. Dzięki temu jest bukmacherem, u którego obstawianie jest czymś po prostu przyjemnym. 

  Piłka nożna w Betcris

  Choć Betcris nie jest bukmacherem, który w swoim zagranicznym serwisie skupiałby się na piłce nożnej, w Polsce widać, że to właśnie jej nadaje priorytet. Widać też, że oferta ta jest niesamowicie szeroka i zróżnicowana. Buk pozwala oczywiście obstawiać swoje typy na Ekstraklasę, ale też na większość najpotężniejszych lig europejskich. Chodzi tu między innymi o ligę włoską, niemiecką, hiszpańską czy angielską. Co bardzo istotne, praktycznie każdy mecz można u niego obstawiać przy sięganiu po całe mnóstwo rynków. Betcris jest pod tym względem jednym z najlepszych bukmacherów działających w naszym kraju. 

  Piłka nożna jest u niego pokrywana również w formule na żywo, choć w tym przypadku może nieco brakować możliwości oglądania transmisji meczów. Ich brak znacząco zmniejsza atrakcyjność tego modelu. Nawet pomimo tego zakłady LIVE na piłkę nożną są u tego bukmachera czymś, czemu zdecydowanie warto się przyjrzeć. 

  Siatkówka w Betcris

  W ofercie Betcris nie mogło też zabraknąć siatkówki, która w Polsce uważana jest za drugi sport narodowy. Bukmacher bardzo dobrze radzi sobie z jej pokrywaniem. Jest operatorem pozwalającym obstawiać większość rozgrywek w jej obrębie. Co prawda widać jest, że nie jest ona jego priorytetem, ale radzi sobie z nią dość dobrze. Co bardzo istotne, Betcris w świetny sposób aktualizuje swoją ofertę na siatkówkę. Nie robi to tak, jak konkurencja, a zatem stopniowo, początkowo tylko w zakresie głównych rynków. Zamiast tego od razu daje dostęp do jej pełnej wersji i mnóstwa rynków. Dzięki temu nie trzeba czekać na to, by móc zawierać mniej standardowe zakłady. 

  E-sport w Betcris 

  Betcris jest bukmacherem, który w świetny sposób podchodzi do e-sportu, który z kolei cieszy się coraz większą i stale rosnącą popularnością. W tym przypadku nie zabrakło darmowych transmisji, które towarzyszą bardzo rozbudowanej ofercie na rozgrywki na żywo. 

  Co istotne, bukmacher oddzielił ofertę na e-sport od tej na klasyczne dyscypliny sportu. Umiejscowił ją w osobnej zakładce, co pozwala wielbicielom elektronicznego sportu szybciej się odnaleźć i znaleźć grę, którą chcą obstawiać. Tych gier jest z kolei całe mnóstwo. Odstawiać można między innymi:

  • League of Legends, 
  • Counter Strike: Global Offensive, 
  • Valorant, 
  • Warcraft III, 
  • King of Glory, 
  • Rainbow Six: Siege. 

  Buk doskonale spisuje się również jeżeli chodzi o rynki na zakłady bukmacherskie właśnie na e-sport. Potrafi być ich kilkaset - w szczególności tuż przed rozpoczęciem się konkretnego wydarzenia. 

  Sporty amerykańskie w Betcris

  Jako że Betcris swoje korzenie ma w Ameryce Łacińskiej i to tam najprężniej działa, bukmacher ten zdecydowanie najlepiej czuje się w swojej ofercie na sporty amerykańskie. Prezentuje zdecydowanie najlepszą ofertę na baseball i na futbol amerykański. Bardzo dobrze radzi sobie również z pokrywaniem hokeju, koszykówki oraz MLS, a zatem amerykańskiej ligi piłki nożnej. 

  Bonusy i promocje w Betcris

  Betcris jest w pełni świadomy tego, co musi zrobić, by pozyskać nowych klientów. Nic więc dziwnego, że duży nacisk kładzie na swoją ofertę promocyjną. Stara się przy tym celować z nią nie tylko w nowych użytkowników, ale i w tych stałych. W końcu współcześnie bardzo łatwo jest zmienić bukmachera, u którego się typuje. Przez zachęcenie do obstawiania również stałych typujących buk jest więc w stanie zatrzymać ich przy sobie. 

  Bonus powitalny

  Pod względem priorytetów, oferta promocyjna bukmachera Betcris w niczym nie różni się od tej prezentowanej przez innych operatorów. Oznacza to tyle, że skupia się ona na bonusie powitalnym, skierowanym wyłącznie do nowych typujących. W Betcris przybiera on firmę freebetu, dzięki któremu można zwiększyć swój wirtualny budżet nawet o 200 złotych. 

  Kwota bonusu, jaki finalnie się otrzyma zależy od stawki na pierwszym kuponie - jest jej połową. Aby więc całość wykorzystać do maksimum, należy zawrzeć pierwszy zakład na stawce 400 złotych. Kurs na kuponie musi wynosić 1.80 lub więcej. 

  Co bardzo istotne, pozyskane za sprawą bonusu środki jesteśmy w stanie wykorzystać wyłącznie na kupony AKO z trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1.30 każde. 

  Zakład bez ryzyka

  Swoistym uzupełnieniem bonusu powitalnego jest w Betcris zakład bez ryzyka. Podobnie jak freebet, jest on ściśle związany z pierwszym zakładem i uzależniony od względem wartości od jego stawki. Jej połowa (a maksymalnie 50 złotych) to kwota, jaką dostanie się jako zwrot, jeżeli pierwszy zakład będzie przegrany. Zakład ten musi się odbyć na kuponie o kursie minimalnym równym 1.80. Środki z bonusu, co bardzo ważne, trafią bezpośrednio na konto główne. Będziemy więc mogli zarządzać nimi w dowolny sposób natychmiast po ich pozyskaniu. 

  Zakład bez ryzyka współgra oczywiście z bonusem powitalnym. Obie te promocje możemy więc wykorzystać na dokładnie jednym kuponie. 

  Sporty amerykańskie bez podatku

  Jedną z ciekawszych promocji stałych u bukmachera Betcris jest "American Dream", które pozwala na grę bez podatku przy obstawianiu rozgrywek amerykańskich (tylko tych w ramach NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA). Bukmacher zwróci podatek w postaci freebetu - w ciągu jednego dnia można w ten sposób otrzymać nawet 100 złotych zwrotu podatku. 

  Warunków udziału w promocji jest kilka. Tym podstawowym jest typowanie kuponów akumulacyjnych z trzema zdarzeniami. Drugim jest z kolei to, że każde zdarzenie w jego ramach musi mieć kurs minimalny równy 1.25.

  Zwrot podatku jesteśmy w stanie wykorzystać na obstawianie kuponów AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami (kurs minimalny to w tym przypadku 1.30).

  Kod promocyjny Betcris

  Jako jeden z niewielu polskich bukmacherów, Betcris pozwala swoim klientom na wpisanie kodu promocyjnego. Betcris kod promocyjny można znaleźć na stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej. W sieci krążą różne kody, co sprawia, że powinniśmy starać się wybrać ten dający najwięcej. My przygotowaliśmy dla naszych czytelników kod, który jest zdecydowanie najatrakcyjniejszym na rynku. Wpisując BETONLINE w odpowiednim miejscu podczas rejestracji na www.Betcris.pl, otrzymamy dodatkowy freebet na start. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na nasz budżet na zakłady bukmacherskie. 

  Kod promocyjny Betcris pozwala wpisać w czasie zakładania konta u niego, na pierwszym kroku rejestracji. Jest to jedyny moment właśnie na to - warto więc zadbać o to, by po prostu go nie przegapić. 

  Transmisje na żywo w Betcris

  Na ten moment w Betcris rejestracja nie oferuje możliwości oglądania spotkań sportowych na żywo w obrębie swojego serwisu internetowego. Jest to jednak zrozumiałe. Może to wynikać z faktu, że wraz z uruchomieniem swojego serwisu internetowego w Polsce, rozpoczął swoją działalność na terenie Europy. Transmitowanie tutaj jakichkolwiek wydarzeń sportowych wymaga od niego pozyskania stosownych licencji. To zaś najczęściej robi się przed startem nowego sezonu (opiewają one zwykle właśnie na cały sezon). Choć nie jest to coś pewnego, bardzo możliwe, że darmowe transmisje meczów pojawią się w przyszłości w jego ofercie. 

  Techniczne elementy oferty Betcris

  Dobry bukmacher to nie tylko jego oferta główna, ale też sprawy czysto techniczne, które wpływają na komfort użytkowania jego serwisu internetowego oraz sprawiają, że znacznie łatwiej jest się w nim odnaleźć. Jak wypada Betcris jeżeli chodzi o takowe? 

  Metody płatności

  Istotną kwestią dla każdego klienta korzystającego z usług bukmachera jest oczywiście zasilanie własnego wirtualnego salda. Metody wypłaty w Betcris są nieco ograniczone. Buk ten skupił się bowiem wyłącznie na najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych firmach płatności. Nawiązał przy tym współpracę z Przelewy24 - firmą, która pośredniczy w przyjmowaniu płatności. Dzięki tej współpracy można dokonywać wypłat bezpośrednio przy użyciu strony internetowej dowolnego banku. Zainteresowani mogą też sięgnąć po płatności przy użyciu BLIKa, ale też usługi Skycash czy standardowego przelewu bankowego. W przypadku każdej z tych form płatności nie jest pobierana żadna prowizja. Środki pojawiają się na koncie natychmiast. Minimalnie wypłacić można 10 złotych, a maksymalnie - 10 tysięcy złotych (jednorazowo). 

  Wypłacanie środków z konta to nieco inna sprawa. Chęć wypłaty można zgłosić w dowolnym czasie, jednak aby została ona procedowania, musi zostać zaakceptowana przez bukmachera. Betcris robi to w godzinach swojej pracy. Od poniedziałku do piątku działa w godzinach 9:00 - 20:00. W weekend zaś - trzy godziny krócej. Po akceptacji środki są wysyłane przelewem. To, kiedy pojawią się na koncie klienta zależy od momentu księgowania środków przez bank. Minimalne kwota do wypłaty to 20 złotych, a maksymalna - 100 tysięcy złotych. 

  Edycja zakładu bukmacherskiego

  Aby podbić polski rynek bukmacher musi nie tylko prezentować szeroką i konkurencyjną ofertę na zakłady bukmacherskie, ale też prezentować swoim klientom coś nowego i innowacyjnego. W Betcris mowa tutaj o opcji edytowania zakładów, której do tego momentu nie było jeszcze na polskim rynku. Na czym ona polega? 

  W przypadku kuponów spełniających wymagania całej usługi możliwe jest dokonywanie pewnej ich edycji. Edycja ta może zakładać:

  • dodawanie kolejnych zdarzeń do kuponu, 
  • zmianę lub usunięcie zdarzenia, ale tylko takiego, które nie zostało jeszcze rozwiązane, 
  • zwiększenie stawki na kuponie - jej zmniejszenie nie jest możliwe. 

  Edycja zakładów jest dostępna zarówno w obrębie kuponów z oferty przedmeczowej i LIVE. Funkcja ta tyczy się wyłącznie kuponów akumulacyjnych, których końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. Wszystkie nierozliczone zdarzenia muszą być opatrzone znakiem cashout, aby edycja była możliwa. 

  Aplikacja mobilna Betcris

  Aktualnie obstawiający bardzo często sięgają po urządzenia mobilne celem obstawiania spotkań sportowych. Nic więc dziwnego w tym, że oczekują od bukmacherów serwowania im ich oferty właśnie w sposób przystosowany do urządzeń o nieco mniejszym obszarze roboczym. Najczęściej wiąże się to z aplikacją mobilną, którą w tym momencie oferują praktycznie wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce

  Niestety, ale w tym momencie bukmacher Betcris nie oferuje swoim klientom możliwości obsługi jego serwisu internetowego z poziomu urządzeń mobilnych. Choć jednak nie przygotował żadnego rozwiązania, które ułatwiałoby legalne obstawianie, można się spodziewać, że będzie ona stanowić część jego kolejnego kroku ku rozwojowi. Warto w końcu pamiętać, że bukmacher dopiero rozpoczyna podbój polskiego rynku. Na część technicznych rzeczy w obrębie jego serwisu będzie przez to trzeba poczekać nieco dłużej. 

  Opinie typerów o Betcris

  Pomimo tego, że Betcris działa na naszym rynku od niedawna, niektórzy już zdążyli zapoznać się z jego ofertą. W sieci znaleźć już można całe mnóstwo opinii na jego temat i choć wiele z nich jest krytycznych, większość ludzi bierze pewną poprawkę na to, że buk dopiero rozpoczął działanie na naszym rynku. Jego serwis internetowy jest przez to na etapie rozwojowym. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie na jego temat. Wybraliśmy te najbardziej reprezentatywne - te, które przewijają się zdecydowanie najczęściej. 

  • "Może w tym momencie Betcris nie jest czołowym polskim bukmacherem i nie stanowi opcji idealnej pod każdym względem, moim zdaniem ma pewne perspektywy i wiele atutów, którymi na pewno jest w stanie namieszać. Mi spodobało się to, że obecnie jest najlepszym bukmacherem do tego, by obstawiać baseball. Jego oferta jest nietypowa, ale zapełnia pewną niszę. Moim zdaniem i taka firma jest na naszym rynku potrzebna." - Paweł. 
  • "Wiele osób mówi, że Betcris radzi sobie dobrze wyłącznie w kontekście sportów amerykańskich. Rzeczywistość jest inna, a on sam jest w stanie zabłysnąć również w przypadku piłki nożnej, którą ja obstawiam. Jego kursy bardzo często okazują się najlepsze na rynku i przebijają te, które są oferowane przez najlepszych operatorów na rynku. Mimo wszystko buk ten pozostaje w cieniu. Ja osobiście naprawdę polecam zainteresować się obstawianiem u niego. To naprawdę może się opłacić." - Mateusz. 
  • "Betcris spodobał mi się przede wszystkim ze względu na prostotę obsługi oraz świetną ofertę kursową. Bardzo fajnie, że proponuje sporo promocji, w tym również tych stałych, a nie tylko przeznaczonych dla nowych użytkowników. Mogłyby one dawać trochę więcej, ale ogólnie to nie ma na co narzekać. Polecam!" - Mariusz. 
  • "Betcris naprawdę mi się spodobał. Przede wszystkim dlatego, że prezentuje świetną ofertę na Super Bowl, co jest rzadkością na polskim rynku. Prosta rejestracja, dobre bonusy i po prostu świetna obsługa klienta. Czego chcieć od bukmachera więcej? Moim zdaniem ma on wszystko to, czego można chcieć. No, może poza aplikacją mobilną, której nieco mi u niego brakuje i która na pewno by mi się przydała (pewnie nie tylko mi)." - Aleksandra. 

  Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

   Pokaż więcej postów
   Zgłoś błąd
   Mecze na żywo z bonusem 760 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus