KSW 56 online. Transmisja online. Gdzie obejrzeć galę 14.11.2020?

KSW 56 transmisja online. Jak obejrzeć najbliższą Konfrontację Sztuk Walki, która już 14.11.2020 o godzinie 20? Portal Meczyki podpowie ci, gdzie zobaczyć Materla vs Soldić oraz inne hity!

KSW 56 - start już 14.11.2020, g. 20.00

Nie trzeba było długo czekać na to, jak federacja KSW ogłosi kolejną galę. Tym razem padło na dzień 14.11.2020, a więc bardzo szybko po ostatniej imprezie Genesis czy poprzedniej Konfrontacji z Mamedem Khalidovem w roli głównej.

Wiemy już, że gala KSW 56 odbędzie się w sobotę 14.11.2020 o godzinie 20. Fani sportów walki znów będą musieli obejść się smakiem i nie zobaczą swoich ulubieńców na żywo z pozycji trybun, a to wszystko przez koronawirusa, który wiosną znów dał o sobie znać.

GALA KSW 56 ONLINE - TRANSMISJA W INTERNECIE DLA KAŻDEGO!

Kto walczy na KSW 56, gdzie dokładnie będzie można obejrzeć KSW 56 online? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poznacie w portalu Meczyki. Przygotowaliśmy dla was materiał, który pozwoli odpowiednio przygotować się do obejrzenia listopadowej gali. A będzie co podziwiać - w walce wieczoru dojdzie do pojedynku Michał Materla vs Roberto Soldić!

Kto walczy na KSW 56? To będzie jedno z najlepszych zestawień tego roku!

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że organizatorzy KSW 56 przygotowali dla kibiców prawdziwy rarytas. W listopadzie czekają nas pojedynki, które od dawna były w głowach wielu miłośników MMA w naszym kraju. Główne danie, czyli Materla - Soldić to dopiero wstęp, bo jeszcze czeka nas - między innymi - walka o pas mistrzowski oraz wyjątkowo ciekawie zapowiadający się pojedynek kobiet.

O main evencie napisano już wiele, ale zanim do niego dojdzie w klatce zmierzy się Tomasz Narkun i Ivan Erslan w walce o pas kategorii półciężkiej, a jeszcze wcześniej zobaczymy w akcji Karolinę Owczarz, która spróbuje pokrzyżować plany debiutującej w KSW Justyny Haby.

Eksperci często wspominają także o walce Andrzej Grzebyk Marius Zaromskis. Dwaj zawodnicy nie tak dawno po raz pierwszy walczyli na imprezie organizowanej przez KSW, a teraz przyjdzie im zmierzyć się ze sobą o przepustkę do kolejnych występów i to z coraz mocniejszymi rywalami.


Łącznie dojdzie na KSW 56 do ośmiu pojedynków. Dla kibiców bardzo ważne było to, że o większości można było dowiedzieć się na wiele dni przed startem imprezy. Tym bardziej, jeśli ktoś będzie musiał wybierać pomiędzy Punchdown 3, KSW, a Fame MMA 8. Wszystkie te imprezy zaplanowano na listopad 2020!

KSW 56 online. Oglądanie gali w internecie - wszystko, co trzeba wiedzieć

Oglądanie KSW 56 w internecie to bardzo popularny temat i kibice z pewnością jeszcze długo będą go wałkować - nawet już po rozpoczęciu gali. Obecnie istnieje wiele porali, w których można przeczytać o tym, gdzie KSW 56 online, jednak - niestety - nie wszystkie z nich rzetelnie informują o dostępnych możliwościach. Co gorsza, KSW 56 za darmo reklamuje się jak legalne transmisje, co jest niezgodne z prawem, ale również naraża na spore problemy niczego nieświadomych widzów.

Zła wiadomość jest taka, że KSW 56 w TV dostępne nie będzie, tak więc znów nie obejrzymy gali w Polsacie czy innych stacjach telewizyjnych. A skoro przez koronawirusa biletów na galę również nie kupimy, nie pozostaje nam nic innego jak KSW TV oraz system PPV. Jaki jest koszt tym razem?

KSW 56 PPV. Płatna transmisja w internecie oraz telewizji. Koszt, jak zamówić, jakość i opinie

KSW 56 PPV dostępne jest u operatorów telewizji kablowych oraz satelitarnych, a także bezpośrednio na platformie KSW TV. W przypadku tej drugiej wirtualny bilet wstępu to koszt 40 PLN, a sama gala pokazywana będzie w jakości HD i to w kilku językach.

Opinie na temat KSW TV są w większości pozytywne, ale zawsze trzeba pamiętać, by upewnić się, czy możemy oglądać transmisję bez żadnych przeszkód. Najlepszy sposób na to, to odwiedzenie oficjalnego portalu KSW i uruchomienie testowego playera.

KSW 56 w internecie można uruchomić zarówno w KSW TV, jak i portalu Ipla. Jednocześnie warto mieć na uwadze, że zawsze liczy się pierwsze urządzenie, w którym uruchomiliśmy transmisję. Jeżeli chcemy obejrzeć część na smartfonie, a część na laptopie - nie będzie mieli takiej możliwości, o ile nie zapłacimy dwukrotnie.


Fortuna i STS TV. Bukmacherzy z darmowymi transmisjami podczas obstawiania LIVE!

Fortuna bukmacher to oficjalny sponsor KSW 56. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można już znaleźć aktualne kursy na zbliżające się walki. Co bardzo ważne, obstawiać może nawet ten, kto jeszcze nie jest zarejestrowany!

Dla nowych klientów Fortuna przygotowała aż trzy bonusy: 20 PLN bez depozytu, 100% do 2000 PLN przy wpłacie numer jeden i 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Aktualny STS kod promocyjny to "BETONLINE".

Na stronie internetowej www.STS.pl oferta kursowa również jest już dostępna i - co bardzo ważne - można z niej skorzystać na dowolnym urządzeniu.

Przypominamy, że zarówno Fortuna, jak i STS oferują zakłady na żywo połączone z darmowymi transmisjami meczów. Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie sami:

STS kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a nowo zarejestrowani dostają tutaj 29 PLN bez depozytu, 100% do 1200 PLN przy wpłacie i 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames (legalny poker i inne karty na pieniądze).

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus