Betclic kod promocyjny KOD550. Cashback VIP!

Jaki bukmacher Betclic przygotował dla graczy kod promocyjny i co można dzięki niemu zyskać? Już teraz każdy może dowiedzieć się więcej na ten temat. Do zdobycia jest ponad pół tysiąca złotych!


Betclic bonus powitalny 2020

Opisywana przez nas oferta dotyczy tylko tych osób, które jeszcze nie rejestrowały konta na stronie internetowej www.Betclic.pl. Obecnie można to zrobić nawet bez weryfikacji danych z dowodu - cały proces trwa maksymalnie 60 sekund! 

Podczas zakładania konta można podać w Betclic kod promocyjny. Brzmi on KOD550 i pozwala na zdobycie największego cashbacku bukmacherskiego na polskim rynku. Obecnie jest to aż 550 złotych, czyli ponad pół tysiąca! 

Na czym polega promocja? Gracz dokonuje darmowej rejestracji, a następnie stawia pierwszy kupon. W razie wygranej całą kasę zdobywa normalnie, w przypadku przegranej - otrzymuje 100% zwrotu aż do kwoty maksymalnej, czyli w tym przypadku 550 PLN. 

Oferta specjalna Betclic VIP. Tylko na Meczyki!

Oferta jest limitowana. Standardowy bonus na start w Betclic Polska wynosi mniej, dlatego trzeba przed rejestracją upewnić się, czy aby na pewno wpisało się poprawny kod! Przypominamy raz jeszcze - KOD550to jedyna przepustka na zwrot 550 zł.

Betclic jest legalnym bukmacherem. Korzystanie z jego usług w naszym kraju nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami prawnymi. W przypadku jakichkolwiek problemów czy pytań zawsze można udać się na stronę www.Betclic.pl i uzyskać więcej odpowiedzi. 

Odbieranie bonusu w Betclic krok po kroku:

1. Wejście na stronę www.Betclic.pl
2. Darmowa rejestracja konta z kodem KOD550
3. Postawienie pierwszego kuponu
4. W razie przegranej - pełny zwrot stawki do kwoty 550 zł!


Bonus dostępny z kodem KOD550 na www.Betclic.pl

----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus