STS typy bukmacherskie na dziś

Co warto obstawiać, a co nie? Typy bukmacherskie na dziś to nie zawsze pewniaki, którym warto wierzyć na ślepo. Oto kilka cennych wskazówek dla każdego fana grania w STS!

Jakie typy wybierać, by wygrywać?

Zakłady bukmacherskie to sposób na zarabianie pieniędzy, jednak do skutecznego obstawiania potrzebne są dobre typy bukmacherskie. Mimo że jest ich w sieci całe mnóstwo, trudno znaleźć takie, które będą przynosiły realny zysk, a nie tylko powodowały u nas niepotrzebną frustrację. Niestety, skutecznego sposobu na obstawianie, który będzie przynosił wygrane w 100% przypadków po prostu nie ma i nigdy nie będzie. Nie znaczy to jednak, że na typowaniu w ogóle nie da się zarabiać.

Przy obstawianiu meczów zawsze warto kierować się zasadą, by grać tylko to, co najbardziej nas interesuje. Przykładowo: fan piłki nożnej powinien wybrać właśnie tę dyscyplinę, a jeżeli ktoś zna się na koszykówce, to właśnie zakłady na nią musi traktować priorytetowo. Powodów jest kilka: trudniej się zniechęcić i łatwiej dostrzec w ofercie ciekawe propozycje.

Złym pomysłem jest również korzystanie z płatnych typów bukmacherskich. Tylko na pierwszy rzut oka wyglądają one profesjonalnie, ale z zawodowstwem nie mają nic wspólnego. Profesjonaliści na pewno z podobnych rzeczy nie korzystają, a ci, co zarabiają regularnie - na pewno nie muszą brać się za otwieranie stron z pewniakami.

Typy bukmacherskie na dziś - gdzie ich szukać?

Każdy grany przez nas mecz powinniśmy analizować we własnym zakresie, co nie znaczy, że nie nie ma żadnych argumentów przemawiających za przeglądaniem typów online. Portale oferujące typy bukmacherskie na dziś czy pewniaki na jutro to często zbiór wielu cennych wskazówek, jakich pojedynków unikać, a na jakie zwrócić uwagę.

Czytając analizy meczów online, widzimy, na co zwracają uwagę typerzy, a także zapoznajemy się z ciekawostkami, które mogły nam umknąć. Oczywiście, nie musimy zgadzać się ze wszystkim ani tym bardziej grać bez zastanowienia. Spojrzenie na mecz z kilku stron jest, mimo wszystko, bardzo pomocne i co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości.

Aby znaleźć dobrą stronę oferującą typy bukmacherskie, musimy przede wszystkim pamiętać, by nikomu nie wierzyć na słowo, a już na pewno nie komuś, kto tworzy bardzo barwne historie na temat swojej codzienności. Zazwyczaj jest tak, że dobrzy typerzy nie próbują na siłę zwracać na siebie uwagi, a ich pewniaki znajdziemy w najmniej spodziewanych miejscach.


Jeżeli już brać typy z internetu, to tylko takie, które dodawane są w portalach z bogatą historią. Nie ma sensu korzystać z blogów, które działają od paru dni i nie mogą pochwalić się żadnymi specjalnymi sukcesami.

Czy płatne typy to dobre rozwiązanie?

Skoro nie wszystkie darmowe typy na mecze są dobre, może warto zatrzymać się na chwilę przy tych dostępnych odpłatnie? Niekoniecznie, chociaż wiele osób tak właśnie myśli i często wpada przez to w poważne tarapaty.

Zawsze trzeba pamiętać, że typy bukmacherskie dodawane są przez ludzi i nikt nie ma sposobu na to, by wymyślić pewniaka, który nie byłby dostępny dla innych. Kolejna rzecz to opłacalność brania pewniaków VIP i tym podobnych - nie dość, że trzeba za nie płacić, to jeszcze nie gwarantują nam sukcesu. Czy to aby na pewno dobry interes? Tutaj już każdy musi we własnym zakresie odpowiedzieć na to pytanie.

Typy bukmacherskie STS

STS to najpopularniejszy bukmacher internetowy w naszym kraju. Na stronie internetowej www.STS.pl zawsze zamieszcza TOP zakładów najchętniej obstawianych przez graczy. Dla niektórych może być to mała podpowiedź, co obstawiać, a dla innych... czego unikać.

Niewiele jest w Polsce osób, które dobrze znają się na bukmacherce, co widać po popularnych zakładach. Stawianie na pewniaki po kursie 1.30-1.35 to już standard, a tego typu zakłady są po prostu nieopłacalne. Jeżeli natomiast jakiś mecz pojawia się wśród tych często obstawianych, może to oznaczać, iż będzie w nim jakaś niespodzianka. W końcu faworyci też nie wygrywają zawsze, a znane mecze to prawdziwa pułapka.

Biorąc pod uwagę, że najwięcej osób gra w Polsce właśnie na stronie internetowej www.STS.pl, to właśnie typy bukmacherskie STS są najchętniej wyszukiwane w sieci. Nazwa jest bardzo myląca, bo zawsze chodzi o mecze, które bez najmniejszego problemu znajdziemy także u innych bukmacherów. Jeżeli więc nawet gramy w Fortunie, Betfan czy jeszcze gdzieś indziej, z powodzeniem tam również możemy wykorzystać pewniaki typerskie STS.


Bukmacher STS oferta na dziś

Kiedy bardzo pospolite było korzystanie z oferty bukmacherów stacjonarnych, drukowało się tak zwaną ofertę na dziś. W dzisiejszych czasach jest to już przeżytek i chyba nikt nie powinien mieć co do tego najmniejszych wątpliwości.

Jeżeli chcemy sprawdzić, jakie zakłady ma aktualna STS oferta na dziś, możemy w dowolnym momencie wejść na www.STS.pl i przejrzeć tabelę z kursami. Uruchomić możemy wszystkie typy na dany dzień albo zdecydować się na pokazanie tylko notowań z konkretnych sportów czy rozgrywek ligowych.

Pamiętajcie, że nie wszystkie kursy dotyczą każdego rodzaju kuponu. Może się okazać, że specjalne wartości dostępne są tylko w sytuacji, gdy postawimy zakład z co najmniej trzema typami albo zagramy za konkretną sumę.

Bonus bez depozytu na obstawianie z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus