STS legalne zakłady bukmacherskie online

STS jako największy polski bukmacher działający na naszym rynku przyciąga potencjalnych nowych klientów nie tylko dobrze skonstruowaną ofertą, ale i bardzo dobrym bonusem powitalnym. Co można zyskać rejestrując się jako nowy klient? Przede wszystkim podwojenie depozytu do kwoty 1000 złotych!

STS promocje bukmachera

Wpłacając przykładowo 100 zł z własnych środków otrzymamy od bukmachera równowartość 100 zł w postaci środków bonusowych i tak aż do 1000 zł – wpłacając depozyt w takiej wysokości otrzymamy bonus w wysokości 1000 złotych.

Co trzeba zrobić aby móc wypłacić środki bonusowe z konta STS? Wymagania bukmachera nie są jakoś szczególnie wygórowane, wystarczy bowiem: - obrócić wpłaconą kwotę trzy razy (jeśli wpłacamy 1000 zł, łączny obrót wyniesie zatem 3000 zł) - wybierać zdarzenia kwalifikujące się do wymagań obrotu, czyli takie z kursem minimalnym 1,91.

Warto przy tym zaznaczyć, ze do obrotu wliczają się tylko wygrane zakłady, dobrze więc poświęcić nieco czasu na analizę spotkań, które zamierzamy zagrać tak aby zmaksymalizować swoje szanse na wybór trafionej selekcji. Co ciekawe – minimalny kurs kwalifikujący się do obrotu, czyli 1,91 oznacza całkowity kurs zagranego kuponu bez względu na to czy jego składową będzie jeden singiel o kursie 1,91 czy dwa/trzy spotkania o kursach niższych, ale dających łączny całkowity kurs kuponu nie mniejszy niż 1,91.

To sprawia, że miłośnicy grania tzw. pewniaków (zdarzeń z niskimi kursami) nie stoją na straconej pozycji i mogą śmiało stawiać akumulatory jeśli tylko łączny kurs kuponu osiągnie wymagany próg. Czy warunku obrotu są łatwe do spełnienia? Biorąc pod uwagę wysokość oferowanego przez STS bonusu wymagania stawiane graczom są relatywnie łatwe do spełnienia.

Warunki wydają się jasne i przejrzyste, nie powinny sprawić trudności z interpretacją nawet w przypadku zupełnych debiutantów nie mających wcześniej do czynienia z zakładami bukmacherskimi. Czy warto się w takim razie zarejestrować u bukmachera STS? Zdecydowanie tak. Szansa wykonania obrotu jest całkiem spora a z powitalnego bonusu skorzystać można tylko raz, więc warto w tym przypadku spróbować.

STS kod promocyjny: BETONLINE

Oprócz tradycyjnego bonusu powitalnego, który oferuje niemal każdy legalny bukmacher w Polsce to STS ma jeszcze jedną niespodziankę. Jest to bonus bez depozytu! Czyli darmowe 29 PLN za darmo, które możesz przeznaczyć od razu na obstawianie meczów.

Taki bonus bez wpłaty własnej otrzyma każdy gracz, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny: BETONLINE. Po chwili na konto zostanie dopisanych 29 PLN za darmo!

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus