https://www.high-endrolex.com/36
Wybierać płatne czy darmowe typy dnia? - Meczyki.org

Wybierać płatne czy darmowe typy dnia?

Wielu graczy nie wie, czy lepiej wybierać płatne czy darmowe typy dnia. A znalezienie odpowiedzi na to pytanie może mieć naprawdę ogromne znaczenie przy zarabianiu na obstawianiu meczów.

Zakłady bukmacherskie - sposób na szybki zarobek w internecie?

Internet nie działa od dzisiaj, dlatego też mało kogo pewnie zdziwić może fakt, że wiele jest osób, które szukają w sieci sposobu na zarabianie. Jeżeli kogoś nie interesuje wypełnianie ankiet czy granie w nielegalnych kasynach, prędzej czy później natrafia na zakłady bukmacherskie. Miejsca, gdzie możliwe jest obstawianie wydarzeń sportowych.

Dzięki graniu przez internet u bukmachera rzeczywiście można zarobić całkiem sporo. Nie jest jednak na pewno tak, że wystarczy kilka chwil, by stać się prawdziwym mistrzem i wygrywać w każdych okolicznościach. Tak przynajmniej mówi doświadczenie najlepszych typerów, czyli praktyka. Z kolei oszuści często próbują nam wmówić, że teoria mówi, iż można cały czas wygrywać i po części jest to prawda. Osiągnięcie czegoś takiego to jednak nic, co mogłoby przyjść łatwo.

STS bonus powitalny - 29 PLN bez wpłaty!

Niestety, mało jest osób, które rzeczywiście chcą podejść do obstawiania poważnie. Najczęściej chodzi o szybki zarobek, więc o ile podstawy każdy chce przyswoić, to już o nauce bardziej zaawansowanych metod nie ma mowy. Właśnie dlatego tak popularne są płatne typy bukmacherskie, a ich twórcy zarabiają wiele pieniędzy i to... za nic.

Czym są płatne typy na mecze?

Płatne typy bukmacherskie to propozycje zakładów, które otrzymuje się po uiszczeniu opłaty. Ktoś prowadzi stronę, na której przekazuje swoim czytelnikom pewniaki na każdy dzień albo na ustalony wcześniej okres. Żeby otrzymać dostęp do tych propozycji, trzeba najpierw zapłacić, a dopiero potem przekonać się, czy rzeczywiście jest szansa coś wygrać. I pewnie jest, ale to nie o umiejętności tutaj chodzi, a jedynie o szczęście.

Najczęściej osoby prowadzące strony z płatnymi typami biorą propozycje z internetu i niekoniecznie interesują się tym, czy uda im się trafić, czy nie. Nawet jeśli odejdzie część użytkowników, przyjdzie kolejna, bo najważniejszy jest odpowiedni marketing i popularność. Tym samym biznes się kręci, a jednocześnie pojawia się w społeczeństwie przeświadczenie, że skoro ktoś tak długo oferuje płatne typy, to musi rzeczywiście być skuteczny. Błędne koło, prawda?


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl
1640 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
efortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINENieraz ludzie składają się na abonamenty na różnych stronach, by mieć gotowe pewniaki za mniejsze pieniądze. To jednak nie jest żadne rozwiązanie, bo płatne typy nie dają nic "ekstra", czego nie można by było osiągnąć samemu. A pamiętać trzeba przy tym, że korzystając z takich propozycji trzeba jeszcze do swoich kosztów stałych doliczyć subskrypcję pewniaków, która do tanich nie należy.

Darmowe typy są znacznie lepsze?

Dlaczego, jeśli już jakieś wybierać, to lepiej decydować się na darmowe typy bukmacherskie? Ano przede wszystkim ze względu na fakt, iż przez nie nic ewentualnie nie stracimy, a co najwyżej możemy zyskać. Nie liczymy tutaj - rzecz jasna - stawki, ale to raczej sprawa bardzo oczywista.

Jeżeli ktoś wstawia darmowe typy i jest popularny, a do tego zbiera pozytywne opinie w sieci, możemy być pewni, iż naprawdę jest godny uwagi. W polskiej sieci jest mnóstwo stron o bukmacherce, ale dobrze ocenianych jest w zasadzie parę. Wspomnieć warto chociażby o bardzo znanym portalu Betonline, który od zawsze oferuje jedynie darmowe pewniaki, a ciągle jest tutaj bardzo wiele aktywnych użytkowników.

Gdy ktoś zastanawia się, czy lepiej wybierać darmowe, czy płatne typy, to odpowiedź powinna już w tym miejscu wydać mu się oczywista. Korzystanie z propozycji odpłatnych to nic innego jak strata pieniędzy. Mogą przynieść zysk, ale nie muszą. A skoro to tylko kwestia szczęścia, to czy tego samego nie można zrobić, wybierając po prostu losowe typy z jakiegoś forum czy innego tego typu miejsca?

Może zdarzyć się tak, że dla kogoś tylko polskie strony będą nie wystarczające. Ale i na to jest rozwiązanie, bo przecież zagraniczne typy bukmacherskie znajdziemy w internecie bez problemu. Z angielskim w dzisiejszych czasach nikt problemu raczej nie ma, a w razie jakichś wątpliwości, zawsze można wspomóc się jakoś translatorem.

Pewniaki na dzisiaj - płatne czy darmowe?

Jak najlepiej obstawiać typy?

Jeżeli wybieramy typy z internetu, musimy mieć świadomość tego, że nie każdy da nam zarobić, a nawet najlepsi popełniają błędy i nie każdy miesiąc kończą na dużym plusie. Typer musi popełniać błędy, bo tylko dzięki nim się uczy i jednocześnie nie ubywa mu pokory, która jest tak bardzo istotna przy osiąganiu ostatecznego sukcesu.

Najlepiej obstawiać w taki sposób, by niczego ni brać za pewnik. Dobrze jest każdy mecz przeanalizować jeszcze we własnym zakresie i szczerze odpowiedzieć sobie, czy sami również wybraliśmy byśmy taki czy inny mecz do obstawienia.

Na dobry początek przydają się bonusy powitalne. Chociażby ten na www.STS.pl, gdzie z kodem promocyjnym "BETONLINE" otrzymuje się 29 PLN bez wpłaty własnej, więc można zagrać kupon, nie wydając własnych środków. Inną propozycją dla graczy może być www.eFortuna.pl, gdzie otrzymuje się 20 PLN bez depozytu, a do tego można zagrać pierwszy kupon z ewentualnym zwrotem 600 PLN w przypadku przegranej!

Zakład bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na stronie www.eWinner.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    Mecze na żywo z bonusem 760 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus