Śląsk ograł „Jagę”, jaka przyszłość Mamrota? - Meczyki.org

Śląsk ograł „Jagę”, jaka przyszłość Mamrota?

09.03.2019 09:45

Choć prezes Jagiellonii Białystok w mijającym tygodniu zdementował informacje na temat dymisji szkoleniowca, to po porażce w kiepskim stylu ze Śląskiem Wrocław (0:2) mogą one odżyć na nowo.

Zacznijmy może od piątkowego spotkania, w którym białostocczanie już do przerwy przegrywali 0:2. Katami „Dumy Podlasia” został Michał Chrapek i Marcin Robak, którzy rozstrzygnęli losy wczorajszego pojedynku w zaledwie 25 minut. Trzy zdobyte punkty pozwolą drużynie gospodarza odskoczyć od strefy spadkowej na dystans czterech oczek.

W zupełnie innej sytuacji znaleźli się podopieczni Ireneusza Mamrota, którzy zostali już wyprzedzeni przez Piasta Gliwice, który również wczoraj pokonał 2:0 Górnika Zabrze, a w razie wygranych Lecha i Pogoni mogą zlecieć nawet na szóstą pozycję.

Siedem z piętnastu możliwych do zdobycia na wiosnę punktów w Białymstoku nikogo nie zadowala. Wydaje się jednak, że szkoleniowiec „Jagi” na razie może spać spokojnie. Zwłaszcza, że już w przyszłym tygodniu ważny mecz Pucharu Polski.