https://www.high-endrolex.com/36
Punchdown 3 online. Stream w internecie za darmo - Meczyki.org

Punchdown 3 online. Stream w internecie za darmo

Gala Punchdown 3 już 20.03.2021. Gdzie obejrzeć, kto wystąpi? W portalu Meczyki dowiesz się wszystkiego, co potrzebne do korzystania z transmisji z turnieju w policzkowaniu!

Godlewska, Warszawski Dresik i Bonus BGC w main eventach - Punchdown 3 w skrócie

Mimo że gala Punchdown nie jest na polskim rynku od wczoraj, dopiero trzecia edycja może pochwalić się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Wszystko za sprawą freak fightów, które mają być main eventami zbliżającej się imprezy. Kogo zobaczymy? Warszawski Dresik powalczy z Bonusem BGC, natomiast Esmeralda Godlewska spróbuje pokonać Anastasiyę Yandaltsevą znaną z "Warsaw Shore" czy "Ex na plaży".

W evencie Punchdown nie tylko dojdzie do pojedynków celebrytów, ale także kibice będą świadkami starć w rywalizacji o 30 000 PLN w gotówce. O pieniądze powalczy 16 zawodników, wśród których będzie można zobaczyć mistrza Rosji, Vasily'ego Kamotsky'ego.


Gala odbędzie się w dniu 20 marca. Start jest zaplanowany na godzinę 20. Niestety, dokładnie w tym samym czasie będzie miała miejsce gala KSW 59, podczas której wystąpi Mariusz Pudzianowski. Wydaje się, że przy Konfrontacji Sztuk Walki policzkowanie nie ma większych szans pod względem popularności.

Transmisja Punchdown 3. Czy będzie można obejrzeć galę w TV lub internecie?

Kibice nie zobaczą na żywo walk uczestników Punchdown 3, dlatego też tak wiele pisze się o transmisji z tej gali. Czy będzie dostępny stream w internecie albo relacja telewizyjna na otwartym kanale? W portalu Meczyki można sprawdzić wszystkie istotne informacje w tej sprawie!

Niestety, zła wiadomość jest taka, że nigdzie nie będzie opublikowana darmowa transmisja Punchdown 3. Aby obejrzeć galę, trzeba zapłacić za nią zgodnie z cennikiem systemu PPV. Najtańsza opcja to 19,99 zł, a więc połowę mniej w porównaniu z tym, co przy okazji KSW 59.

Aby obejrzeć transmisję z Punchdown 3, należy posiadać urządzenie typu komputer bądź laptop. Inną opcją jest oglądanie relacji na smartfonie lub tablecie. Nie jest za to zagwarantowane wsparcie dla smart TV.

Już teraz znajdziemy w sieci bardzo wiele informacji, jakoby Punchdown 3 online za darmo było gdzieś dostępne. Stronom wspierającym szarą strefę mówimy stanowcze "nie", a wszystkich zainteresowanych streamem przestrzegamy przed korzystaniem z podejrzanych portali działających nielegalnie.


Obstawianie Punchdown 3. Czy można na tym zarobić?

Gala Punchdown 3 na pewno nie tylko wśród fanów freak fightów, ale także typerów będzie cieszyła się dużym powodzeniem. Walki celebrytów przyzwyczaiły obstawiających do tego, że można na nich sporo zarobić ze względu na nieprzewidywalność. Czy w przypadku turnieju w policzkowaniu jest tak samo?

Oficjalnym sponsorem gali jest strona www.Totalbet.pl. Oczywiście, nie jest to jedyny bukmacher w kraju, gdzie można grać na sporty walki. Dużą liczbę zakładów na KSW 59 i podobne wydarzenia oferuje chociażby STS czy Fortuna.

Przypominamy, że można na www.STS.pl skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego "BETONLINE", a dzięki niemu do zdobycia jest 29 PLN bez wpłaty. Z kolei na www.eFortuna.pl jest do wpisania to samo hasło promocyjne, natomiast zgarnąć można 20 PLN bez depozytu.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że obejrzymy KSW 59 stream albo Punchdown 3, powinniśmy wcześniej upewnić się, iż posiadamy urządzenie z technicznymi możliwościami do korzystania z transmisji. Służy do tego testowy player, jaki znajdziemy na każdej platformie PPV.

Bonus bez depozytu do odebrania z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

----

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    Mecze na żywo z bonusem 760 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus