Polski akcent w LM - Meczyki.org

Polski akcent w LM

23.08.2018 10:35

W środę odbyły się trzy kolejne mecze w ramach IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Choć nie ma już w nich mistrza naszego kraju Legii Warszawa, to wczoraj jeden z Polaków trafił do siatki.

Mowa o Tomaszu Kędziorze, prawym obrońcy Dynama Kijów, które mierzyło się w środę na wyjeździe z Ajaxem Amsterdam. Ukraiński zespół przegrał ostatecznie 1:3, ale bramka byłego zawodnika Lecha Poznań daje jeszcze cień nadziei na awans do fazy grupowej.

Reprezentant Polski - który po rezygnacji Łukasza Piszczka z występów w drużynie narodowej będzie najprawdopodobniej rywalizował o miejsce w wyjściowej jedenastce Biało-Czerwonych z Bartoszem Bereszyńskim – wyrównał na 1:1 w 18. minucie spotkania.

Tego dnia to jednak gospodarze byli zdecydowanie lepszą ekipą i jeszcze przed przerwą zapewnili sobie wygraną 3:1. Sytuacja przed rewanżem wydaje się trudna, ale dzięki bramce zdobytej na wyjeździe nie beznadziejna.