Polak znowu trafia - Meczyki.org

Polak znowu trafia

23.04.2018 16:15

W pojedynku 34. kolejki Serie A swoją czwartą bramkę na włoskich boiskach zdobył Mariusz Stępiński. Nie uchroniło to jednak jego zespołu przed porażką z Interem Mediolan (1:2).

Stępiński tradycyjnie już spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych Chievo Werona. Na boisku pojawił się na mniej więcej dziesięć minut przed końcem gry i po raz kolejny udało mu się pokazać z dobrej strony.

Polski joker wpisał się na listę strzelców w 90. minucie ustalając wynik spotkania (Zobacz tego gola!). Było to czwarte trafienie 22-latkach we włoskiej Seria A. Wcześniej udało mu się trafić podczas rywalizacji z Cagliari, AC Milan i Napoli.

Mariusz Stępiński pojawił się w tym sezonie na boisku w dziewiętnastu meczach, ale tylko sześć z nich rozpoczynał w wyjściowym zestawieniu, a jedynie w dwóch z nich spędził na placu gry pełne dziewięćdziesiąt minut.