Oferta dla nowych graczy od LVBET i NobleBet

Każdy nowy gracz może liczyć na atrakcyjne oferty powitalne u większości legalnych bukmacherów. Dzisiaj wzięliśmy na świecznik dwie, naszym zdaniem najciekawsze propozycje aby ułatwić Ci podjęcie decyzji dotyczącej tego, z której oferty warto skorzystać. Jeśli więc dalej się zastanawiasz, którego operatora powinieneś wybrać, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.

LVBET rozdaje nawet 3353 zł bonusu!

Oferta LVBET.PL zasługuje na prawdziwe słowa uznania. Tutaj każdy nowy gracz może zgarnąć naprawdę wysokie bonusy. Co znajdziemy w ofercie tego operatora?

  • 3000 zł bonusu od dwóch pierwszych depozytów,
  • 333 zł bonusu na zakład bez ryzyka,
  • 20 zł na zakład bez depozytu.

Wysokie bonusy to coś co lubi większość graczy. Jak je złapać?

Przede wszystkim musisz zarejestrować konto na platformie operatora. Podczas rejestracji pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednie okienka, które uprawnią Cię do odebrania dodatkowych środków.

Jak wykorzystać bonus?

Środki z bonusu od pierwszych depozytów mogą być wykorzystane wyłącznie na kupony kombinowane. Tutaj musisz pamiętać o tym, by wybrać odpowiedni zakład, o wartościach wskazanych w regulaminie konkursu.

Bonus na zakład bez ryzyka naliczany jest od trzeciej wpłaty i pozwala Ci na typowanie również kuponów SOLO. Tutaj musisz jedynie pamiętać o tym, że bonus naliczany jest do pierwszego zakładu po wpłacie.

Zyskaj 2020 zł z NobleBet

Oferta przygotowana przez NobleBet.pl również wygląda ciekawie. Choć kwotowo jest troszeczkę słabsza, to w dalszym ciągu daje szereg możliwości. Na co może liczyć nowy gracz?

2000 zł od trzech pierwszych depozytów, w tym 100% do 1200 zł od pierwszej wpłaty, 50% do 600zł od drugiej wpłaty 100% do 200 zł od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne

20 zł za uruchomienie aplikacji mobilnej.

Wysokie bonusy przyznawane przez NobleBet również dają szanse na sprawdzenie, czy oferta bukmachera spełni nasze oczekiwania. Co więcej, oprócz promocji typowo finansowych operator ten gwarantuje możliwość gry bez podatku przez okres 30 dni od założenia konta.

Jak wykorzystać bonus?

Środki zgromadzone w formie bonusu muszą zostać wykorzystane na kupony kombi spełniające wymagania szerzej opisane w ofercie. Jest to ciekawa propozycja, ponieważ kupony AKO wiążą się ze znacznie większym ryzykiem, stąd część graczy boi się zdecydować na taką propozycję. Mając możliwość skorzystania z dodatkowych środków z pewnością łatwiej przyjdzie Ci spróbować swoich sił w takich zakładach.

O czym pamiętać?

Niezależnie od tego, na którą ofertę się zdecydujesz, czy będzie to LVBET dający znacznie więcej środków, czy NobleBet, który dodatkowo pozwoli Ci przez pierwszy miesiąc typować bez podatku, musisz pamiętać, że środki przyznawane w formie bonusu zawsze wymagają dodatkowego obrotu. Jest to praktyka stosowana przez wszystkich operatorów, dlatego nie zdziw się, że nie będziesz mógł od razu wypłacić bonusu.

Ocena ofert startowych jest trudna. Wszystko zależy od tego, kto ma jakie oczekiwania. W naszej ocenie obaj operatorzy wypadają równie dobrze. Choć NobleBet daje znacznie mniej środków, to rekompensuje ten brak dodatkową grą bez podatku. Jeśli więc dalej nie wiesz którego operatora wybrać, to może powinieneś rozważyć ich obu.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 1660 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus