Messi wysłał „Czerwone Diabły” do piekła - Meczyki.org

Messi wysłał „Czerwone Diabły” do piekła

17.04.2019 10:05

Piłkarze Machesteru United nie mieli nic do powiedzenia w rewanżowym starciu z FC Barceloną na Camp Nou. „Blaugrana” rozbiła zespół gości i bez najmniejszych problemów zameldowała się w półfinale UEFA Champions League.

Losy awansu rozstrzygnięte zostały już w pierwszych dwudziestu minutach rywalizacji, kiedy Davida De Geę dwukrotnie pokonał niesamowity Leo Messi, dla którego były to trafienia numer 44 i 45 w bieżącym sezonie. W tym roku nie nie powinien mieć wątpliwości, do kogo trafi „Złota Piłka”, bo Argentyńczyk deklasuje konkurencję.

Ostatecznie „Duma Katalonii” dwumecz z „Czerwonymi Diabłami” wygrała w stosunku 4:0. Trzecią i ostatnią bramkę w rewanżu, w drugiej połowie wtorkowego starcia, zdobył Brazylijczyk Coutinho. Każda z trzech wczorajszych bramek padła zza pola karnego, co zdarza się niezwykle rzadko.

Półfinałowym rywalem FC Barcelony będzie najprawdopodobniej Liverpool FC, który będzie dziś bronił dwubramkowej zaliczki wypracowanej na Anfield Road (2:0 z FC Porto).