Legia rozbiła beniaminka - Meczyki.org

Legia rozbiła beniaminka

23.09.2018 08:35

Piłkarze mistrza kraju, po kilku tygodniach słabej gry, w końcu wrócili na właściwe tory. W ostatnim z sobotnich spotkań Lotto Ekstraklasy „Wojskowi” rozbili na wyjeździe Miedź Legnica w stosunku 4:1.

Z przebiegu spotkania podopieczni Ricardo Sa Pinto być może nie zasłużyli na tak efektowne zwycięstwo, ale tym bardziej trzeba docenić ich skuteczność, którą błyszczeli przede wszystkim po przerwie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 po trafieniach Cafu i Forsella. W drugiej trafiali wyłącznie przyjezdni. Jako pierwszy Kucharczyk z rzutu karnego, a po nim Carlitos i raz jeszcze Cafu.

Dzięki tej wygranej „Wojskowi” wskoczyli na trzecie miejsce w Lotto Ekstraklasy i tracą zaledwie jedno oczko do liderującej Lechii Gdańsk, którą dziś o jeden punkt może z kolei przeskoczyć Jagiellonia, jeśli tylko wygra w Zabrzu z Górnikiem (godz. 18:00).