Legia ma nowego napastnika!

08.06.2021 22:05

We wtorek 8 czerwca reprezentant Azerbejdżanu i pięciokrotny mistrz tego kraju Mahir Emreli podpisał z Legią Warszawa kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym stołecznego klubu.

PKO Ekstraklasa: Mistrz Polski pozyskał nowego napastnika

Kim jest najnowszy nabytek "Wojskowych", którzy rozpoczęli już przygotowania do sezonu 2021/2022, podczas którego zagrają między innymi w eliminacjach Ligi Mistrzów UEFA? 23-letni Mahir Emreli jest pięciokrotnym mistrzem Azerbejdżanu z Karabachem Agdam i byłym królem strzelców tamtejszej ligi. W reprezentacji kraju rozegrał 26 meczów i zdobył cztery bramki. Zawodnik posiada również bogate doświadczenie w grze w fazach grupowych Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA (50 meczów na arenie międzynarodowej).

"Po długich, kilkumiesięcznych rozmowach i negocjacjach cieszę się, że Mahir dołączy do naszego zespołu. Jest profilem piłkarza, który pod względem technicznym, zrozumienia gry i dążenia do strzelania bramek będzie pasował do naszego zespołu. Liczę na jego doświadczenie międzynarodowe, które pomoże nam dotrzeć do rozgrywek europejskich - zdradził dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Sam zawodnik podkreśla, że zdecydował się na przenosiny do Polski, bo widzi w tym szansę dalszego rozwoju i możliwość zdobywania kolejnych trofeów. Ważnym argumentem była również gra na arenie europejskiej. Emreli to drugi nabytek mistrzów naszego kraju podczas letniego okna transferowego. Wcześniej do Legii Warszawa dołączył Joel Abu Hanna, obrońca reprezentacji Izraela. Z pewnością to jeszcze nie koniec wzmocnień przed startem sezonu, który dla "Wojskowych" rozpocznie się już w pierwszej połowie lipca.

Źródło.: Legia Warszawa (materiały prasowe)


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 100 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus