Krzysztof Piątek rozegrał dziś tylko 30 minut - Meczyki.org

Krzysztof Piątek rozegrał dziś tylko 30 minut

02.12.2018 19:08

Polak już po 30 minutach musiał zejść z boiska. Sytuacja Genoi cały czas komplikuje się w lidze, albowiem drużyna kolejny raz skapitulowała, notując wynik 1:2.

Genoa jest w poważych tarapatach. Drużyna nie potrafi odnaleźć się od 8 spotkań, które były do tej pory albo remisowe, albo przegrane. Genoa stara się jak może, lecz takie sytuacje jak dziś, powodują tylko pogłębienie problemów ligowych.

Mowa o sytuacji z 30 minuty, kiedy to Romulo zanotował w przeciągu 3 minut dwie żółte kartki. Zawodnik musiał zejść z boiska a sama Genoa musiała się przeformować. Tym razem padło na Krzysztofa Piątka, który musiał zejść na rzecz wejścia do drugiej linii Koraya Guentera.

Finalnie Genoa przegrała kolejne spotkanie, tym razem z Torino.