Jak bezpiecznie dokonywać płatności w kasynach online?

Branża kasyn online rozwija się w bardzo szybkim tempie. Systemy płatności w firmach hazardowych online są tak mocno rozbudowane, że wpłaty i wypłaty są realizowanie w kilka minut i gracz zawsze ma gwarancję finalizacji operacji. Jakie metody transakcji pieniężnych oferują kasyna online? 

Przy metodach płatności najważniejsze jest bezpieczeństwo. Aktualnie wszystkie najpopularniejsze metody płatności są bezpieczne i dają gwarancję finalnego przelewu, jednak przed tym trzeba sprawdzić, czy nasza przeglądarka w trakcie wysyłania pieniędzy połączyła się z bezpiecznym protokołem SSL. Trzeba też wybrać sprawdzone kasyno, gwarantujące należyte bezpieczeństwo wpłaconych środków. 

Wpłaty

Pierwszy, poważny krok w hazardzie online. Wpłaty na konto trwają chwilę i środki są księgowanie na koncie niemal natychmiastowo. Wszystko za sprawą błyskawicznych przelewów i pośredników typu DotPay, Przelewy 24 i Trustly, którzy w oka mgnieniu transferują środki na konto gracza. 

Kasyna online umożliwiają również wpłaty za pośrednictwem karty płatniczej. W sekcjach wpłat dostępne są formularze do wykonania przelewy dla kart Visa oraz MasterCard.

Duża popularnością cieszą się wpłaty z e-wallet, czyli elektronicznych portfeli. Najbardziej znane to Skrill, Neteller, Ecopayz oraz Jeton. Niektóre kasyna umożliwiają także wpłatę za pośrednictwem PayPala. 

Kasyna umożliwiają również wpłaty przelewami tradycyjnymi, które są realizowane z poziomu serwisu bankowego. Trzeba pamiętać, że w tym przypadku środki nie są błyskawicznie przelewane na konto gracza w kasynie. Na depozyt trzeba poczekać, póki zostanie zaksięgowany przez operatora płatności kasyna.

Wypłaty

Wypłaty podobnie jak wpłaty również przeszły niemałą rewolucję na przełomie ostatnich lat. Jeszcze niedawno kasyna realizowały transakcje za pośrednictwem tradycyjnych przelewów, które musiały być odgórnie zaakceptowane, co wpływało na czas realizacji transakcji. Teraz większość transakcji odbywa się automatycznie. Dużą popularnością cieszy się opcja błyskawicznych przelewów, kasyna utworzyły specjalne systemy, które wypłacają wygrane na rachunki bankowe nawet w 15 minut.

Pomijając przelewy błyskawiczne, pieniądze można wypłacać także na kartę płatniczą oraz za pośrednictwem tradycyjnego przelewu. Niektóre kasyna oferują również wypłaty w postaci kryptowalut, jednak jeszcze stosunkowo mało graczy korzysta z transakcji kryptowalutami. Trzeba jednak pamiętać, że czas oczekiwania na wypłatę środków może być dłuższy i zależy od polityki poszczególnego kasyna.

Jak wybrać odpowiednią metodę płatności?

Wielu niedoświadczonych graczy zaczynających swoją przygodę z hazardem online stawia sobie to pytanie, nie wiedząc, w jaki sposób zdeponować swoje pierwsze pieniądze przeznaczone na rozrywkę hazardową. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo, aby pieniądze trafiły na konto kasyna lub na rachunek bankowy. Każdy z podmiotów daje gwarancje udanej transakcji, ale warto mieć się na baczności i wybierać takie metody, które są nam znane i wcześniej z nich korzystaliśmy. Zakłady bukmacherskie są jednymi z najczęściej wybieranych przez graczy ze względu na bezpieczeństwo i łatwość dokonywania transakcji, a także zwiększoną anonimowość. 

Inną, bardzo ważną sprawą są możliwe opłaty oraz limity dotyczące transakcji. Niektórzy pośrednicy w trakcie wpłat mogą pobierać nieznaczną prowizję, która wynosi począwszy od złotówki, nawet kilka złotych. Przy jednej transakcji nie jest to odczuwalny, ale przy kilku następnych kwota przeznaczona na prowizje jest już o wiele pokaźniejsza. Aktualnie większość metod jest bezpłatna i nie pobiera żadnych dodatkowych pieniędzy, jednak przed depozytem warto dokładnie przeczytać zasady transferu.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 1660 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus