Francja wygrywa z Australią! - Meczyki.org

Francja wygrywa z Australią!

16.06.2018 13:33

Mecz Francuzów może i nie należał do najbardziej porywających, lecz mieliśmy okazję oglądać w nim 3 bramki, co sprawia iż kibice nie mogli się nudzić. Bohaterem meczu stał się Pogba, który w ostatnich minutach meczu zaliczył bramkę.

Mecz między Francją a Australią nie porywał w pierwszej połowie, która była wolna od bramek. Co prawda Francuzi oddali 4 celne strzały na bramkę Australijczyków, lecz oni również nie byli bez sytuacji - pomimo wszystko wynik jaki widniał pod koniec pierwszej połowy to 0:0.

Kuriozalne sytuacje miały miejsce jednak w drugiej połowie, kiedy to obydwie drużyny w przeciągu 5 minut zanotowały rzuty karne - działo się tak poprzez rażące błędy w blokach obronnych obydwu drużyn.

Ostatnią bramkę meczową zaliczył Pogba, który pomimo słabego występu w pierwszej połowie, przejął ciężar gry pod koniec spotkania i strzelił bramkę na 2:1.