FAME MMA 7 online. Transmisja gali za darmo w internecie? Jak oglądać wszystkie walki?

5 września 2020 o godzinie 20 rozpocznie się FAME MMA 7. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, gdzie oglądać to wydarzenie, może sprawdzić, czy będzie dostępna darmowa transmisja online i kto walczy podczas samej gali

Kiedy gala FAME MMA 7 - podstawowe informacje

FAME MMA 7 to impreza, na którą czekało bardzo wielu fanów freak fightów. Od dłuższego czasu spekulowano, kogo będzie można zobaczyć podczas tego wydarzenia. Na szczęście, wiele niewiadomych już za nami, a do startu samej gali już coraz mniej czasu!

Start FAME MMA 7 zaplanowany jest na 5 września 2020 na godzinę 20. Organizatorzy przy poprzedniej edycji pokazali, że koronawirus nie jest im straszny, dlatego też można liczyć na to, iż impreza nie zostanie odwołana. To znakomita wiadomość dla każdego kibica.

Oczywiście, bilety na FAME MMA 7 dostępne nie są, gdyż walk na trybunach nie będzie można zobaczyć. Gala będzie miała charakter wyłącznie internetowy, a to oznacza, że tylko za pośrednictwem sieci będzie można obejrzeć na żywo zawodników w oktagonie. Wstępem ma być pojedynek Krystiana "Krychy" Wilczaka z Maciejem "Szewcu" Szewczykiem, a im dalej w las, tym ciekawiej!

Kto walczy na FAME MMA 7? Oficjalny fight card

Nie trzeba było szczególnie długo czekać na pierwsze nazwiska w oficjalnym fight cardzie FAME MMA 7. Kibice na myśl o niektórych pojedynkach już zacierają ręce, a jesteśmy przekonani, że sama gala nie zawiedzie ich nie tylko pod tym względem.

Kogo zobaczymy na FAME MMA 7? Gwiazdami wieczoru będą Paweł "Popek Monster" Mikołajuw oraz Marcin Najman. Ten pierwszy bardzo długo zmuszony był czekać na poznanie nazwiska swojego rywala, z kolei ten drugi jeszcze w lipcu przyznał w jednym z wywiadów, że zmierzy się z Dariuszem Kaźmierczukiem. Rywal "El Testosterona" stoczył 10 pojedynków w formule MMA, w tym z Szymonem Kołeckim (przegrał po 33 sekundach) - wygrał 2 z nich.

Długo mówiło się o tym, że z Popkiem walczyć będzie Damian "Stifler" Zduńczyk z Warsaw Shore. Celebryta z popularnego programu telewizyjnego ostatecznie przedstawiony nie został przedstawiony jako rywal rapera.

Karta walka FAME MMA 7 przedstawia się następująco:

 • Paweł "Popek" Mikołajów - Damian "Stifler” Zduńczyk
 • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Paweł Tyburski
 • Marcin Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczak
 • Tomasz Olenik - Mariusz "Hejter" Słoński
 • Kamil "Hassi” Hassan - Maksymilian "Wiewiór” Wiewiórka
 • Krystian "Krycha” Wilczak - Maciej "Szewcu” Szewczyk


  FAME MMA 7 meczyki. Transmisja online - oglądanie gali przez internet

  Wiemy już kiedy FAME MMA 7 się odbędzie, a teraz pora na to, co jeszcze interesuje kibiców, czyli gdzie obejrzeć FAME MMA 7 w internecie. Tutaj po raz kolejny w sieci jest bardzo wiele sprzecznych informacji, dlatego trzeba pamiętać, by wszystko traktować z odpowiednią ostrożnością.

  Portal meczyki zawsze na bieżąco informuje o tym, gdzie i co konkretnie można obejrzeć. W przypadku gali FAME MMA 7 online transmisja nie będzie dostępna w telewizji, tak więc kibicom pozostaje tylko i wyłącznie internet.

  FAME MMA 7 online obejrzeć będzie można w systemie PPV. Dostęp do streamu to koszt nieprzekraczający 20 złotych, o ile tylko wybierzemy podstawowy model dostępny na stronie gali. Wszystko w przypadku tego rodzaju transmisji jest legalne i korzystanie z takich materiałów nie musi budzić w nas jakichkolwiek obaw o przykre konsekwencje.

  FAME MMA 7 za darmo w internecie. Transmisja bez opłat

  Idealnym rozwiązaniem dla kibiców byłaby na pewno darmowa transmisja FAME MMA 7 online. Niestety, w internecie nie będzie można znaleźć materiałów live z tego wydarzenia, których można by było użyć bez jakichkolwiek opłat. Na pewno pojawią się jakieś FAME MMA 7 nielegalne streamy, ale przypominamy, że nie można z nich korzystać, a oprócz tego zazwyczaj wyłączane są kilka minut po uruchomieniu.


  Przestrzegamy przed serwisami internetowymi innymi niż oficjalny portal FAME MMA. Prawdopodobnie będzie można znaleźć w sieci mnóstwo różnego rodzaju serwisów, gdzie dostępne będzie FAME MMA 7 za SMS czy bitcoiny. Trzeba zawsze z przymrużeniem oka patrzeć na tego typu propozycje, a najlepiej po prostu je ignorować. Szczególnie, iż dostęp do FAME MMA 7 w internecie do szczególnie drogich nie należy.

  Legalny bukmacher z transmisjami meczów za darmo

  Niektórzy bukmacherzy legalni oferują darmowe transmisje online. Do jednych z nich zalicza się stronę www.STS.pl, która pozwala na oglądanie na żywo bez opłat takich rozgrywek jak chociażby Bundesliga, liga hiszpańska i nie tylko.

  Do oglądania wydarzeń sportowych na stronie www.STS.pl potrzebne jest darmowe konto, które można założyć w internecie. Wpisując kod promocyjny "BETONLINE" każdy nowy klient może otrzymać specjalny prezent w postaci 29 PLN w formie bonusu bez depozytu na typowanie meczów!

  Jak ogląda się mecze w STS? ZOBACZ VIDEO:

  Niestety, nie ma żadnych podstaw, by sądzić, że FAME MMA 7 zostanie pokazane u bukmachera za darmo i raczej nic w tej kwestii już się nie zmieni. Nie pozostaje zatem nic innego jak korzystać z tego, co jest dostępne - legalnie i bezpiecznie! :)

  Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na stronie internetowej www.STS.pl

  ------

  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Promocje bukmacherskie

  Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus