Der Klassiker po stronie Bayernu Monachium! - Meczyki.org

Der Klassiker po stronie Bayernu Monachium!

01.04.2018 13:00

Niemiecki Der Klassiker miał wczoraj tylko jednego wirtuoza. Był nim Bayern Monachium który nie pozostawił żadnych szans drużynie Borusii, która przyjechała tego wieczoru na Allianz Arena!

Mecz od samego początku ustawiał się pod drużynę Bawarczyków. Strzelanie rozpoczął nie kto inny jak Robert Lewandowski, który już w 5 minucie zapoczątkował radość wśród kibiców z Allianz Arena. Piłka w siatce lądowała co chwilę, do momentu aż Bayern Monachium dobił do wyniku 5:0 już w pierwszej połowie.

W drugiej połowie Bayern już nie naciskał, albowiem miał on swój wynik w garści.

Ostatnią bramkę strzelił Robert Lewandowski, który zapewnił sobie hat-tricka w tym spotkaniu!