CR7 wciąż bez gola - Meczyki.org

CR7 wciąż bez gola

02.09.2018 09:25

Choć Juventus Turyn po trzech meczach ligowych ma na swoim koncie komplet punktów, to sprowadzony za 100 milionów euro z Realu Madryt Cristiano Ronaldo wciąż nie potrafi się przełamać.

Zaledwie jedna asysta na przestrzeni 270 minut to cały dotychczasowy dorobek portugalskiego gwiazdora w Serie A. Fakt ten budzi zdziwienie, bo CR7 przez ostatnią dekadę przyzwyczaił fanów do seryjnego zdobywania bramek, notując regularnie ponad 40 trafień w sezonie.

Słabsza postawa największej gwiazdy nie przeszkadza jednak „Starej Damie” w wygrywaniu kolejnych spotkań. Ostatnią ofiarą podopiecznych Missimiliano Allegriego została AC Parma, która na własnym boisku była bliska sprawienia niespodzianki, ale ostatecznie przegrała 1:2 po trafieniach Mandżukicia i Matuidiego.

Kolejny mecz „Juve” dopiero za dwa tygodnie ze względu na przerwę reprezentacyjną. Może po niej Cristiano Ronaldo w końcu zdoła się przełamać. Rywalem turyńczyków, w niedzielę 16 września, będzie Sassuolo.