Barcelona wysoko wygrywa z waleczną Romą - Meczyki.org

Barcelona wysoko wygrywa z waleczną Romą

05.04.2018 16:05

W meczu na Camp Nou, trzeci piłkarzy AS Romy trafiało do siatki. Osoby nie oglądające meczu mogą więc być zaskoczone wynikiem 4-1 dla Barcy. W meczu obejrzeliśmy aż dwa trafienia samobójcze. Łącznie był to 4 i 5 gol samobójczy na korzyść FC Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów. Pechowcami okazali się De Rossi (38 min.) oraz Manolas (55 min.) Cztery minuty później po drugim samobóju Duma Katalonii w końcu zanotowała własne trafienie. Pique skutecznie dobił strzał Suareza.

Waleczna Roma, która w tym meczu pokazała się z dobrej strony zdołała wywalczyć honorowe trafienie w 80 minucie. Jego autorem był Dzeko. Wynik 3-1 na Camp Nou byłby dla Romy całkiem przyzwoity. Jednak na trzy minuty przed końcem meczu czarną passę bez bramki przełamał w końcu Luis Suarez, który ustalił wynik meczu na 4-1. Należy jednak podkreślić, że wynik ten nie do końca oddaje obraz gry. Barcelona nie zachwycała tak jak w poprzednich meczach. Z kolei Roma zagrała dobre spotkanie i przy większej dozie szczęścia mogła wywieźć z Camp Nou lepszy wynik.