Arsenal i spore problemy z jego piłką - Meczyki.org

Arsenal i spore problemy z jego piłką

20.09.2018 22:04

Pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu wyglądała niezwykle żenująco. Piłkarze na szczęście przypomnieli sobie, jaki zawód prowadzą w drugiej połowie i przystąpili do gry o punkty na Emirates Stadium.

Wynik 4:2 dla gospodarzy na pewno nie oddaje tego, jak wyglądało spotkanie. W pierwszej połowie Arsenal nie umiał kompletnie grać w piłkę i pomimo strzelonego gola i kilku ciekawych sytuacji, Arsenal nie mógł poradzić sobie z bądź co bądź drużyną o kilka klas niższą od siebie.

Drużyna, która tak świetnie potrafiła radzić sobie w Lidze Mistrzów choćby z Barceloną, miała wielkie problemy w środku pola i defensywie, co pokazały ostatnie minuty rozgrywek. Arsenal w ostatnim kwadransie właściwie oddał swoje pole do gry pod bramką, co zaowocowało wynikiem finalnym 4:2.

Arsenal FC - Worskla Połtawa 4:2 (1:0)

1:0 - Pierre-Emerick Aubameyang 32'

2:0 - Danny Welbeck 48'

3:0 - Pierre-Emerick Aubameyang 56'

4:0 - Mesut Oezil 74'

4:1 - Wołodymir Szesnakow 77'

4:2 - Wiaczesław Sharpar 90+3'