Zlatan już strzela! - Meczyki.org

Zlatan już strzela!

11.01.2020 17:10

Już w swoim drugim występie po powrocie do zespołu AC Milan, 38-letni Zlatan Ibrahimović wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojemu nowemu-staremu klubowi komplet punktów w wyjazdowym meczu z Cagliari.

Tym razem Szwed rozpoczął ligowy pojedynek w wyjściowej jedenastce, ale nawet on nie zdołał otworzyć wyniku spotkania w pierwszej połowie. Nie zrobiła tego też drużyna gospodarza, więc zespołu schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie goście doszli do głosu. Najpierw na 1:0 trafił Portugalczyk Leao, a później wynik spotkania ustalił nie kto inny a właśnie „Ibracadabra”, który wykorzystał podanie z boku pola karnego uderzając lewą nogą po długim rogu.

Tym razem na boisku nie pojawił się polski napastnik mediolańczyków, Krzysztof Piątek, którego dnia na San Siro są już chyba policzone. Piątek lada dzień powinien trafić do Premier League, najprawdopodobniej do Tottenhamu.