Mierzejewski znowu błysnął - Meczyki.org

Mierzejewski znowu błysnął

15.09.2018 14:55

Konsekwentnie pomijany przez Adama Nawałkę i Jerzego Brzęczka pomocnik zdobył kolejną bramkę w chińskiej Superlidze. Tym razem popularny „Mierzej” wpisał się na listę strzelców w meczu z Guizhou Zhicheng.

Klub Polaka, Changchun Yatai, wygrał sobotnie spotkanie w stosunku 3:0. Wynik meczu w 36. minucie otworzył Nigeryjczyk Ighalo, który wykorzystał rzut karny. Na 2:0, już w drugiej połowie, podwyższył Nemanja Pejcinović (51.). Adrian Mierzejewski na siedem minut przed końcem regularnego czasu gry ustalił wynik pojedynku.

Dla 31-letniego olsztynianina to trzeci gol w chińskiej Superlidze, gdzie zaliczył jak dotąd zaledwie jedenaście meczów. Polak ma też na koncie aż pięć asyst. Czy dobra postawa „Mierzeja” zostanie w końcu dostrzeżona przez selekcjonera reprezentacji Polski?!