ManCity gromi rywala - Meczyki.org

ManCity gromi rywala

22.09.2019 09:18

Niespełna dwudziestu minut potrzebowali podopieczni Pepa Guardioli do strzelenia aż pięciu bramek Watfordowi w spotkaniu szóstej kolejki angielskiej Premier League. Ostatecznie „Obywatele” rozbili rywali w stosunku aż 8:0.

W sezonie 2019/2020 Manchester City stracił w lidze już cztery punkty, a porażka z Norwich City w poprzedniej serii gier wyraźnie podrażniła The Citizens. Pecha miał Watford, na którym gwiazdy aktualnego mistrza kraju bezlitośnie się przejechały.

Już w osiemnastej minucie na tablicy wyników widniał rezultat 5:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno David Silva, Sergio Aguero, Riyad Mahrez, Bernardo Silva i Nicolas Otamendi.

Po przerwie Portugalczyk dorzucił jeszcze dwie bramki, kompletując tym samym hattrick. Jako ostatni, w 85. minucie pojedynku, gola zdobył Belg Kevin De Bruyne, który wcześniej asystował przy dwóch bramkach kolegów.

Dzięki tej wygranej ManCity zajmuje pozycję wicelidera ze stratą dwóch oczek do Liverpoolu FC, który mecz w ramach bieżącej kolejki rozegra dopiero w niedzielę przeciwko Chelsea Londyn.