Legia remisuje w sparingu - Meczyki.org

Legia remisuje w sparingu

01.07.2018 19:25

W swoim trzecim meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2018/19 Legia Warszawa zremisowała 3:3 z drugoligowym Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbyło się w Warce.

Sparing rozgrywany był w nietypowym formacie, bo drużyny umówiły się na rozegranie trzydziestominutowych kwart. Bramki dla mistrzów naszego kraju zdobyli Michał Kucharczyk, Sandro Kulenović i Adam Hlousek, który w 120. minucie pojedynku doprowadził rzutem na taśmę do wyrównania.

Wynik meczu towarzyskiego ze znaczenie niżej notowanym rywalem może martwić kibiców „Wojskowych”. Zwłaszcza, że Legia pierwszy mecz o stawkę w nowym sezonie rozegra już za mniej niż dwa tygodnie, kiedy to zmierzy się z irlandzkim Cork City w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Legia Warszawa 3-3 Górnik Łęczna
Bramki: Michał Kucharczyk (16.), Sandro Kulenović (34.), Adam Hlousek (120.) - Jakub Chrzanowski (39.), Krystian Wójcik (57.), Kamil Oziemczuk (104.)