Haaland powalił PSG - Meczyki.org

Haaland powalił PSG

19.02.2020 13:15

Zaledwie 19-letni Norweg Erling Haaland ustrzelił dublet we wtorkowym pojedynku Borussii Dortmund z Paris Saint-Germain, zapewniając swojej ekipie zwycięstwo w stosunku 2:1.

Rewelacyjny nastolatek przyćmił we wtorkowy wieczór największe gwiazdy paryżan, z samym Brazylijczykiem na czele. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał, ale to jest właśnie całe piękno piłki nożnej i sportu w ogóle.

Do przerwy mecz rozczarowywał. Nie padła żadna bramka, a kibice zobaczyli bodajże jeden celny strzał w wykonaniu piłkarzy BVB i żadnego ze strony PSG, choć oba zespoły w 2020 roku zdobyły w sumie ponad 60 bramek!

Po przerwie jednak spotkanie się ożywiło. Głównie za sprawą kolejnych przebłysków Haalanda, który zdobył dwie bramki dla czarno-żółtych. Przyjezdni byli w stanie odpowiedzieć tylko trafieniem Neymara.