Chorwacja w finale, Anglia tylko o 3 miejsce! - Meczyki.org

Chorwacja w finale, Anglia tylko o 3 miejsce!

12.07.2018 07:17

Wczoraj dokonało się coś niezwykłego! Chorwacja, która musiała odrabiać straty już od 4 minuty spotkania, zdołała wyrównać i pokonać w doliczonym czasie Anglików! Wielki mecz i wielki charakter Chorwatów walczących do końca!

Takie spotkania półfinałowe to czysta poezja! Już w 4 minucie mieliśmy okazję oglądać piłkę w siatce, po świetny wykonanym rzucie wolnym z 30 metrów. Piłka wpadła do bramki Chorwatów z prędkością 81 km/h, przez co bramkarz był bezradny.

Piłkarze Chorwacji byli przez większość spotkania zamroczeni, choć udało im się wyrównać do stanu 1:1 jeszcze przed 90 minutą spotkania. Dogrywka jednak nie zapowiadała się dobrze albowiem Mandżukić i inni gracze Chowarcji mieli coraz większe problemy mięśniowe. Charakter i determinacja doprowadziły jednak do pięknego gola w doliczonym czasie rozgrywki, który dał ostateczny wynik 2:1 dla Chorwacji!