Ancelotti zawiedziony grą swoich piłkarzy - Meczyki.org

Ancelotti zawiedziony grą swoich piłkarzy

03.09.2018 20:55

Tym razem Napoli sztuka odrabiania wyniku nie udała się. Już w pierwszej połowie Napoli przegrywało z Sampdorią 0:2, przy czym nie udało się odrobić wyniku tak jak w poprzednich spotkaniach miało to miejsce. Magiczne Napoli tym razem przegrywa swój mecz.

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję oglądać kolejny raz Napoli w opałach. Tym razem jednak sztuka odrabiania wyniku się nie udała i Sampdoria obnażyła wszystkie minusy drużyny Napoli, wygrywając z nią finalnie 3:0.

Po meczu sam Carlo Ancelotti został zapytany o to, co stało się z jego drużyną. Włoch odpowiedział w następujący sposób: "Nasze podejście do meczu nie było odpowiednie. Fatalnie rozegraliśmy pierwszą połowę, podarowaliśmy rywalom zwycięstwo. Nie możemy w ten sposób grać. Tym razem nie byliśmy w stanie odrobić strat".