Jak wpłacać pieniądze u bukmacherów – poradnik krok po kroku

Firmy bukmacherskie w ostatnim czasie bardzo mocno konkurują ze sobą. Każda z nich próbuje zdobyć jak najszersze grono oddanych użytkowników. W walce o zdobywanie zaufania użytkowników bukmacherzy muszą dbać nie tylko o szeroką liczbę dyscyplin, wysokie kursy czy szereg akcji promocyjnych. Równie ważne jest to, jakie możliwości w zakresie wpłacania i wypłacania daje dany bukmacher. W dzisiejszym artykule skupiamy się na tym jak wpłacać pieniądze u bukmacherów. 

jak wpłacać pieniądze do bukmachera
Jak wpłacać pieniądze u bukmacherów – poradnik krok po kroku

Metody płatności u polskich legalnych bukmacherów 

Metody płatności obecnie mocno się różnią – nie tylko czasem zaksięgowania czy łatwością w realizacji wpłaty, ale także wysokością prowizji, czy minimalną kwotą, jaką należy wpłacić i wypłacić. Dla zdecydowanej większości polskich użytkowników obstawiających zakłady bukmacherskie najistotniejsze jest to, aby wpłat można było dokonywać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnie wybranego urządzenia – komputera, laptopa lub smartfona.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Niektóre firmy bukmacherskie w Polsce mają w swojej ofercie nawet kilkanaście zróżnicowanych metod płatności. Są jednak i takie, które mają ich zaledwie 4-5. Oto najpopularniejsze metody płatności oferowane przez polskie firmy bukmacherskie.

Przelew bankowy 

Przelewy bankowe w dalszym ciągu są dość popularne, jednak nieustannie tracą na znaczeniu na rzecz bardziej nowoczesnych form płatności. Czas oczekiwania na realizację przelewu bankowego w porównaniu z innymi metodami płatności jest dość długi, co dla wielu graczy może być naprawdę sporym utrudnieniem. Tym bardziej, gdy ktoś bardzo chce rozpocząć obstawianie zakładów, a ze względu na opóźnienia w realizacji przelewu musi czekać kilkadziesiąt godzin.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przelewy bankowe do bukmacherów mają także inne wady. Chodzi tutaj przede wszystkim o brak anonimowości (bank ma pełny wgląd w realizowane przez nas transakcje) oraz koszty związane z przewalutowaniem, gdy realizujemy przelew z konta zagranicznego.

Karta kredytowa/debetowa

Płatność kartą kredytową/debetową uważana jest za jedną z najprostszych, niegdyś każdy nielegalny bukmacher przyjmował tylko taką formę płatności. Aby w ten sposób wpłacić pieniądze, wystarczy, że podamy najważniejsze informacje z naszej karty, a już po kilku chwilach pieniądze z naszego konta trafią do konkretnej firmy bukmacherskiej. Jakie informacje trzeba podawać przy wybieraniu tej formy płatności? Niezbędne będzie imię oraz nazwisko posiadacza karty, data ważności karty oraz kod CVC. Gdy podamy już wszystkie te informacje należy jeszcze określić, jaką kwotę chcemy wpłacić danemu bukmacherowi. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – legalne obstawianie bez podatku

Transakcje za pośrednictwem kart kredytowych i debetowych wyróżniają się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz szybkim czasem realizacji. Pieniądze trafiają do adresata w trybie natychmiastowym. Warto jednak wiedzieć o tym, że są one obciążone prowizją, której wysokość wynosi z reguły 2%. Zanim wybierzemy tę metodę płatności opłaca się sprawdzić, jaka jest dokładna wysokość opłaty u danego bukmachera. Możliwość opłacenia konta za pośrednictwem karty kredytowej/debetowej powinien mieć każdy bukmacher. Jest to forma płatności ciesząca się największą popularnością wśród polskich graczy, którzy są do niej przyzwyczajeni.

Portfele elektroniczne 

Z roku na rok coraz więcej polskich graczy decyduje się na wybranie e-portfela w celu opłacenia swojego konta bukmacherskiego. Nie ma się co dziwić. W porównaniu z kartami kredytowymi/debetowymi oraz z przelewami bankowymi, wystarczy tylko raz założyć konto, a potem wpłacać pieniądze przy użyciu danych, które podaliśmy w trakcie rejestracji. Pieniądze na naszym e-portfelu pojawią się po maksymalnie kilkunastu sekundach. 

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button