Jak rozpocząć obstawianie meczów u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie przyciągają coraz większą liczbę osób zainteresowanych typowaniem meczów. Bukmacherzy kuszą wysokimi promocjami, a także wygranymi kuponami, które publikują w swoich social mediach, aby pokazać, że rzeczywiście się da. Oczywiście nie jest to takie proste, o czym zapewne się przekonacie, jeśli zdecydujecie się grać u buka. My postanowiliśmy dzisiaj przybliżyć ten najtrudniejszy, pierwszy krok. Jak rozpocząć obstawianie meczów u bukmachera online?

Jak rozpocząć obstawianie meczów
Jak rozpocząć obstawianie meczów u bukmachera online?

Jak znaleźć dobrego bukmachera do obstawiania meczów?

Znalezienie odpowiedniej firmy bukmacherskiej nie należy do najprostszych spraw jakby mogło się wszystkim wydawać. Trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, które mogą w przyszłości zaowocować podczas obstawiania meczów przez internet. Chodzi nam tutaj mianowicie o bonusy bukmacherskie, darmowe promocje, ofertę zakładów bukmachera, rynki zdarzeń i wiele więcej, czyli sprawy kluczowe dla bukmacherki. Na co w takim razie zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera?

Szukaj tylko legalnych firm bukmacherskich

Kluczowym aspektem jest kwestia legalności firmy bukmacherskiej. Obstawianie jest legalne tylko u bukmacherów, którzy otrzymali licencję od Ministerstwa Finansów. Na ten moment mamy na rynku 18 podmiotów, które spełniły wymogi ustawy i organizują zakłady wzajemne. O tym, czy dany bukmacher działa legalnie świadczy chociażby to, że: działają w języku polskim, podają numer licencji, weryfikują konta graczy, a także odprowadzają podatki od kuponów.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Przyjrzyj się opiniom jakie posiada bukmacher

Sporą podpowiedzią mogą być opinie innych graczy na temat danego bukmachera. Czasami wszystko może wyglądać super na pierwszy rzut oka, a dopiero, gdy zapytacie aktywnych graczy danego bukmachera, może okazać się, że wcale tak kolorowo nie jest. Warto zatem wejść chociażby na czat graczy na poszczególnych stronach bukmacherskich czy znaleźć w Internecie na forach bukmacherskich opinie o danej firmie. Jeśli tam zapytacie chociażby o bonusy, transmisje, szybkość wypłat czy obsługę klienta, to na pewno otrzymacie rzetelne i zgodne z prawdą odpowiedzi.

Ważna oferta na zakłady sportowe

Gdy sprawy techniczne macie już za sobą, to czas, aby przyjrzeć się ofercie bukmacherów. Tak naprawdę jest to jeden z najważniejszych czynników, które mogą mieć spory wpływ na wasze późniejsze obstawianie. W końcu dana firma nie musi posiadać wszystkich dyscyplin sportowych w swojej ofercie. Jeśli interesujecie się piłką nożną czy tenisem, to oczywiście problemu nie będzie, bo te sporty w rozbudowanej formie znajdziecie niemal wszędzie. Gorzej może być w przypadku, gdy interesujecie się snookerem, żeglarstwem czy dartem. Wtedy lepiej dokładnie prześledzić, gdzie znajdziecie tego typu zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ponadto dobrze jest zerknąć na zakładkę live i transmisje na żywo. Bukmacherzy coraz częściej posiadają prawa do transmitowania meczów z wielu dyscyplin – piłki nożnej, tenisa, koszykówki, hokeja czy nawet wspomnianego wyżej snookera.

Przejrzyj bonusy i darmowe promocje

Ostatnim, można powiedzieć – decydującym aspektem podczas wybierania bukmachera są bonusy startowe i promocje dla stałych graczy. Firmy oferują tak naprawdę coraz wyższe kwoty, jednak najważniejsze są tak naprawdę warunki dotyczące obrotu. Niektóre z nich oferują obrót trzykrotny, inne pięciokrotny. Ma to spory wpływ przy ewentualnej wypłacie. Dlatego nie kierujcie się kwotą, którą przyznają bukmacherzy, a wymogami.

Wśród bonusów startowych znajdziecie: bonusy od wpłat, zakład bez ryzyka, a także freebety, czyli bonusy bez depozytu. Gdy bukmacherzy posiadają wszystkie z nich, to można uznać takie firmy za godne polecenia. Kwoty maksymalne, na które możecie liczyć, oscylują w granicach 1200-7000 złotych.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – legalne obstawianie bez podatku

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie dla stałych graczy, to tutaj już bukmacherzy mogą wrzucać to, co tylko uda im się wymyślić. Do najpopularniejszych z nich zaliczają się na pewno: happy hours, czyli gra bez podatku, bezpieczne zakłady czy bonusy na zakłady AKO (im więcej typów na kuponie, tym wyższy procent dodawany jest do wygranej).

Rejestracja konta u wybranego bukmachera

Gdy macie już z głowy wybór swojej firmy bukmacherskiej, której powierzycie swoje fundusze, pozostaje wam ostatni krok, który doprowadzi was do odpowiedzi na pytanie – Jak rozpocząć obstawianie meczów. Chodzi oczywiście o przejście procesu rejestracyjnego, który u większości firm jest podobny i można powiedzieć – schematyczny.

Coraz częściej na rynku możecie wybrać, czy chcecie założyć konto pełne, czy tymczasowe. Oczywiście szybciej zakłada się konto tymczasowe – musicie podać tam tylko dane do logowania, a także podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko, mail, telefon i PESEL. Po kilku minutach możecie zalogować się na swoje konto i obstawiać. Niestety nie macie wtedy pełnego dostępu do wszystkich – przede wszystkim nie macie możliwości wypłaty środków z konta gracza do banku.

W przypadku pełnej rejestracji konta dodatkowo musicie podać jeszcze skany lub zdjęcia swojego dokumentu tożsamości, a także numer rachunku bankowego. Jest to potrzebne do weryfikacji czy podaliście bukmacherowi poprawne dane. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, to otrzymacie link mailem do zalogowania. Od tego momentu wystarczy, że dokonacie depozytu i wybierzecie interesujące was spotkania, podacie stawkę i zatwierdzicie zakład. Konto będzie już założone, a premierowy kupon w grze.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button