Jak obstawiać biathlon i wygrywać pieniądze?

Czy biathlon w zakładach bukmacherskich to sport, na którym można zarobić realne pieniądze? W firmach bukmacherskich można grać wiele różnych sportów zimowych m.in. zakłady na skoki narciarskie czy właśnie biathlon. Co konkretnie? Z dzisiejszego wpisu dowiesz się również, jak typować, by w zdecydowanej większości przypadków kupony były rozliczane jako zwycięskie.

jak obstawiać biathlon
Czy biathlon w zakładach bukmacherskich może być dochodowy?

Jakie zakłady można obstawiać w firmach bukmacherskich?

Jeśli chodzi o biathlon, to możliwości nie brakuje. Gracze mogą m.in. grać zakłady długoterminowe. Najbardziej popularna opcja dotyczy oczywiście tego, który zawodnik okaże się najlepszy w ramach Klasyfikacji Generalnej. Okazuje się, że takie opcje mogą być typowane w różnych momentach sezonu. Mylą się osoby, które twierdzą, że wyłącznie przed rozpoczęciem zmagań. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by typować triumfatorów (wśród nie tylko panów, ale także kobiet) również po każdym kolejnym weekendzie. Są bowiem odpowiedzialne osoby za ten dział. W związku z tym kursy są na bieżąco aktualizowane.

Granie zakładów długoterminowych ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony można liczyć na bardzo duże kursy. Z drugiej strony typowanie np. jeszcze przed pierwszymi zawodami to spora loteria. Rekomenduje się zatem, by trochę odczekać. Po to, by zobaczyć, kto jest w jakiej formie, czy nikomu nie dolegają urazy związane z okresami przygotowawczymi itp. W firmach bukmacherskich można oczywiście typować nie tylko same zakłady długoterminowe. Masz okazję również sprawdzić się w przypadku typów krótkoterminowych. Wszak na każde kolejne zawody jest sporo opcji.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Można zagrać, kto okaże się najlepszy w danym biegu. Nie brakuje par h2h. Najczęściej są one tworzone z zawodników o bardzo zbliżonych kwalifikacjach. To oczywiście oznacza, że wcale nie jest tak łatwo oszacować, kto ostatecznie okaże się najlepszy. Co dodatkowo jest oferowane? Np. zakłady na TOP 3, przewaga triumfatora nad resztą stawki itp. Im bardziej prestiżowe zawody (Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata), tym tych opcji jest oczywiście więcej.

Jak oszacować potencjał zawodników?

To klucz do tego, by wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. I to nie tylko raz, a regularnie. Jak jednak ocenić, kto rzeczywiście ma realne szanse na wygraną w danych zawodach? Trzeba zastanowić się, czy warto typować na triumfatora, czy może jednak pary h2h. W tym pierwszym wariancie kursy są rzecz jasna sporo wyższe. Szczególnie że stawka jest dość wyrównana. Raczej nie ma tutaj zdecydowanych faworytów, którzy wygrywają 9/10 zawodów itp. Druga strona medalu jest taka, że dokładne oszacowanie potencjału wszystkich pretendentów wcale nie jest proste. Nie powinno zatem dziwić, że sporo osób wybiera pary h2h. W końcu tutaj interesuje nas jedynie dwójka biathlonistów i nikt inny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak oszacować potencjał poszczególnych zawodników? M.in. na podstawie aktualnej formy. Warto bazować na wynikach sprzed maksymalnie kilku tygodni wstecz. O czym jeszcze nie można zapominać? O sprawdzeniu ewentualnych kontuzji. Wszak nawet drobne urazy powodują, że forma konkretnego zawodnika może być daleka od idealnej… Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić, jak dany biathlonista radził sobie na tej trasie w poprzednim swoim występie. Czasami jest bowiem tak, że zawodnicy mają swoje ulubione miejsca, gdzie zawsze idzie im minimum stosunkowo dobrze.

Komu nie zabraknie motywacji?

Oceniając potencjał danego zawodnika, musisz również zweryfikować ten właśnie aspekt. Motywacja w sporcie ma szalenie istotne znaczenie. Zazwyczaj na początku sezonu każdy jest zdeterminowany. Wszyscy zawodnicy ze stawki chcą pokazać swoje umiejętności. W związku z tym na typ etapie raczej nie trzeba obawiać się o to, że komuś tej motywacji zabraknie… Potem jednak może być z tym różnie. Ważne jest to, czy w danym sezonie jest jakaś impreza docelowa. Największe znaczenie mają oczywiście Igrzyska Olimpijskie.

superbet opinie bonusy 2021
Legalny bukmacher Superbet – freebet 34 PLN za darmo

Nie brakuje biathlonistów, dla których to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie. Na dalszy plan schodzą zatem wyniki uzyskiwane w Pucharze Świata. Trzeba być zatem ostrożnym. Warto śledzić doniesienia dotyczące danego zawodnika. Jeśli w kolekcji brakuje mu np. tylko złota na IO, to prawdopodobnie ten biathlonista zrobi wszystko, by te braki były uzupełnione. Nie da się ukryć, że w takiej sytuacji występy w zwykłych zawodach (zaliczanych do Pucharu Świata) nie będą zatem najważniejsze.

Pogoda w biathlonie też ma duże znaczenie

Warto zwracać uwagę także na przewidywane warunki pogodowe. Nie da się ukryć, że w biathlonie bardzo duże znaczenie ma postawa na strzelnicy. Są zawodnicy, którzy np. kompletnie nie radzą sobie, kiedy wieje dość silny wiatr lub pada gęsty śnieg. Zawodowcy, którzy na bieżąco typują biathlon mają oczywiście notatki na ten temat. Dokładnie weryfikują również przewidywane warunki atmosferyczne w trakcie zawodów. Są bowiem strony internetowe, które cieszą się naprawdę dużą popularnością ze względu na swoją skuteczność. Warto zatem wiedzieć, kto jak sobie radzi w konkretnych warunkach, ponieważ na tej podstawie o wiele łatwiej będzie przeanalizować ofertę firmy bukmacherskiej.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button