Gra bez podatku u Polskiego bukmachera? Czy to możliwe?

Obstawianie zakładów bukmacherskich z roku na rok zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Jest to świetny sposób na dodatkowe źródło dochodu. Aby osiągnąć sukces, trzeba mieć odpowiednią wiedzę w jednej ze swoich ulubionych dyscyplin oraz trochę szczęścia. Doświadczeni gracze odnoszący sukcesy w obstawianiu zakładów bukmacherskich niezwykle często korzystają również ze specjalnych promocji organizowanych przez firmy bukmacherskie, dzięki którym zyskują jeszcze większe wygrane. Tak zwana gra bez podatku cieszy się naprawdę dużą popularnością. W dalszej części artykułu omawiamy krok po kroku, na czym dokładnie polegają specjalne akcje promocyjne organizowane przez najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. 

Gra bez podatku u Polskiego bukmachera
Gra bez podatku u Polskiego bukmachera – jak to zrobić?

Gra bez podatku u Polskiego bukmachera – o co w tym chodzi? 

Oczywiście zgodnie z polskim prawem żadna firma bukmacherska w Polsce nie jest zwolniona z obowiązku uiszczania danin publicznych. Oznacza to, że od każdego kuponu konieczne jest odprowadzenie podatku w odpowiedniej wysokości. Firmy bukmacherskie stosują jednak specjalne promocje, w których rekompensują swoim graczom wydatki związane z odprowadzeniem podatku. Ich wygrane są powiększane o kwotę potrąconych podatków. Takie promocje cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością.

Gra bez podatku – Totolotek 

Totolotek to firma bukmacherska, która ma szereg bardzo interesujących propozycji dla swoich graczy. Rejestrując się u tego bukmachera z podaniem kodu promocyjnego BETONLINE można na start wziąć udział w wyjątkowych, dedykowanych promocjach dla graczy. Bukmacher Totolotek pozwala na zdobycie ekstra środków bonusowych podczas obstawiania wygranych zakładów AKO. Jest to możliwe dzięki promocji o nazwie „xTreme”.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gdy postawimy minimum 20 złotych na zakłady z minimum 3 zdarzeniami i kursem na poziomie 1,20, już możemy liczyć na uzyskanie bonusu od wygranej. Co istotne dla wielu graczy, środkami bonusowymi od zakładów AKO nie trzeba dodatkowo obracać. W trakcie wypłacania wygranej doliczany jest odpowiedni procent do naszej wygranej.

Gra bez podatku – Fortuna 

Obstawianie bez podatku obecna jest również u firmy bukmacherskiej Fortuna. W Fortunie promocja ta pojawia się w sposób cykliczny i nosi nazwę Happy Hours. Jest ona uruchamiana zazwyczaj w trakcie bardzo ważnych wydarzeń sportowych takich jak Puchar Świata w Skokach Narciarskich czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Zgodnie z zasadami tej ciekawej promocji, godzinę przed każdym spotkaniem rozgrywanym w ramach danego turnieju bądź zawodów gracze mogą obstawiać spotkania z bonusem kursowym wynoszącym 1,14.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Taki bonus w 100% refunduje graczowi koszty wynikające z uiszczeniem podatku. Promocja na www.eFortuna.pl dotyczy wszelkich form zakładów – bez problemu możemy z niej korzystać zarówno podczas obstawiania zakładów w punkcie stacjonarnym jak i drogą internetową. Minimalna stawka, która wymagana jest przy zawarciu kuponu w ramach promocji o nazwie Happy Hours, wynosi 20 złotych. 

Gra bez podatku – Betfan 

Betfan jest bukmacherem, który od kilku lat przygotowuje dla swoich graczy rozmaite promocje, w której jest możliwość obstawiania meczów bez podatku. W chwili obecnej można z niej korzystać nawet kilka razy w tygodniu. Co ważne, gra bez podatku na www.Betfan.pl dostępna jest nie tylko przy obstawianiu zakładów w punkcie stacjonarnym, ale także w internecie.

Happy Hours obowiązuje na wszystkie ligi piłkarskie. Można z niej korzystać na godzinę przed pierwszym meczem rozgrywanym danego dnia bądź w trakcie realizowania spotkania na żywo. Najważniejszy wymóg jest taki, aby kupon AKO zawierał minimum 5 zdarzeń po kursie 1,20.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button