Fame MMA 9 typy bukmacherskie – co obstawiać?

Nadchodzi kolejna gala federacji Fame MMA, organizującej tak zwane „freak fighty”. Już szóstego marca w Łodzi stoczone zostaną kolejne pojedynki między osobami znanymi, mniej lub bardziej lubianymi, ale zawsze rozpoznawalnymi. Co przygotowali dla nas organizatorzy (Wojciech „WG” Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara oraz Rafał Pasterniak) na ten wieczór? Jedno możemy zdradzić już teraz – będzie mnóstwo emocji. W naszym przeglądzie zaprezentujemy własne typy na Fame MMA 9, skupiające się na dwóch kluczowych walkach wieczoru. Przedstawimy też wszelkie informacje istotne z perspektywy obstawiającego.

typy Fame MMA 9
Fame MMA 9 typy bukmacherskie – co obstawiać?

Fame MMA 9 – karta walk i kursy bukmacherskie

Zgodnie z formatem prezentowanym przez organizatorów gali Fame MMA już od początku istnienia federacji, w dziewiątej edycji tejże gali będziemy mogli być świadkami aż dziesięciu różnych walk pomiędzy osobami mniej i bardziej znanymi, ale mogącymi być kojarzonymi ze światem Internetu, mediów czy popkultury. Po raz kolejny w partnerstwo zamieszał się tutaj bukmacher Betclic, któremu udało się wypracować umowę na wyłączność. W związku z tym wyłącznie u niego możliwe jest obstawianie dziewiątej gali Fame MMA (to jego oferty dotyczą zatem prezentowane przez nas poniżej kursy).

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na dziewiątej gali Fame MMA postawiono na pojedynek ciekawy, a zarazem i taki, który zapowiada się na wyrównany. Popek podejmie w nim Patryka „Kizio” Wozińskiego. Obaj panowie na co dzień związani są ze światem rapu. Ważną walką tego wieczoru będzie też pojedynek między Marcinem Malczyńskim a Jakubem „Kubańczykiem” Flasem o mistrzowski pas kategorii średniej. To nie ta walka, a pojedynek Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim będzie tak zwanym „co-main event”, a zatem drugą walką wieczoru.

  • Paweł „Popek” Mikołajuw (1.42) – Patryk „Kizo” Woziński (2.52) – walka wieczoru
  • Sylwester Wardęga (1.50) – Kacper „Blonsky” Błoński (2.30)
  • Jakub „Kubańczyk” Flas (1.38) – Marcin Malczyński (2.65)
  • Kamila „KAMISZKA” Wybrańczyk (1.45) – Zusje (2.45)
  • Patryk „Patrykos” Domke (2.45) – Paweł „Ponczek” Sikora (1.45)
  • Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska (1.40) – Anna Andrzejewska (2.60)
  • Krystian „Krycha” Wilczak (1.52) – Aleksander „Sasha” Muzheiko (2.25)
  • Patryk „Ryba” Karaś (1.75) – Oleh „Oleg” Riashentsev (1.90)
  • Jakub „Kuba Post” Postaremczak (3.50) – Mikołaj „Vandal” Rdzanek (1.22)
  • Mariusz „Hejter” Słoński (1.40) – Filip Zabielski (2.60)

Uwaga! Powyżej przedstawiliśmy kursy bukmacherskie na zwycięstwo wybranego zawodnika. Nie jest to jednak jedyny rynek, na który możemy postawić przy stawianiu na konkretne walki. Tych jest wiele więcej i warto się z nimi zapoznać jeszcze zanim postawi się na opcję najbardziej standardową.

Typy bukmacherskie na najgorętsze walki Fame MMA 9

Choć każdy z dziesięciu pojedynków, jakie odbędą się w ramach dziewiątej gali Fame MMA będzie ciekawy, my postanowiliśmy skupić się na dwóch wydarzeniach wieczoru. Poniżej prezentujemy nasze typy bukmacherskie właśnie na nie, wraz z jak najdokładniejszą ich analizą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typy na walkę Paweł „Popek” Mikołajuw  – Patryk „Kizo” Woziński

W najwyższej kategorii wagowej zetrzeć się przyjdzie dwóm dość popularnych raperów. Dla obu nie będzie to debiut – w swojej pierwszej walce Woziński pokonał Makowskiego przez TKO w 3. rundzie, a Mikłajuw Zduńczyka (01). Mimo wszystko warto mieć świadomość tego, że to „Popek” jest zawodnikiem bardziej doświadczonym. Mężczyzna stoczył już aż osiem zawodowych pojedynków (na KSW, Cage Rage i FX3), połowę z nich wygrywając. Co prawda wykazywał w nich brak większej kondycji, ale do tej konkretnej walki podejdzie na pewno znacznie bardziej przygotowany. Na to wskazuje wszystko to, czym dzieli się z fanami.

Choć „Kizo” na pewno nie odpuści i będzie próbował przetrwać jak najdłużej (i wykorzystać słabą kondycję, której pewnie się spodziewa), to „Popek” jest tutaj faworytem i to jego wygraną typujemy.

Typ na walkę: zwycięstwo „Popka”.

Typy na walkę Sylwester Wardęga – Kacper Blonsky

Choć naturalnym jest, że najwięcej uwagi przyciąga do siebie walka wieczoru, równie ogromnym zainteresowaniem cieszy się drugi pojedynek, w którym debiutu doczeka się Sylwester Wardęga – YouTuber znany ze swojego krytycznego podejścia do innych osób ze świata Internetu, z analizy tak zwanych „dram internetowych”, a wcześniej i z pranków (od których zresztą zaczynał). Aktualnie można śmiało przypuszczać, że jest świetnie przygotowany pod względem fizycznym – zwłaszcza, że trenował już pod okiem Marcina „Różala” Różalskiego. Sam w sobie jest znacznie niższy od swojego rywala, ale też wyraźnie od niego starszy. Mimo wszystko obie te rzeczy uważa za swoje atuty.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – legalne obstawianie bez podatku

Dla Błońskiego nie będzie to debiut – na gali Fame MMA 8 w walce wieczoru pokonał Marcina Dubiela (0-1). Jak jednak widać po konferencjach, z pokorą podchodzi do dzisiejszego rywala, biorąc pod uwagę możliwość przegranej.

Typ na walkę: zwycięstwo Sylwestra Wardęgi.

Fame MMA 9 – gdzie obstawiać?

Jak już zostało powiedziane wcześniej, wyłączność na walki organizowane w ramach gali Fame MMA zdobył – po raz kolejny – bukmacher www.Betclic.pl. Oznacza to, że typować to wydarzenie sportowe możemy wyłącznie w obrębie jego serwisu internetowego. Jego oferta na każdą z walk udostępniana została tuż po ogłoszeniu karty walk. Rejestrując się u niego warto posłużyć się kodem KOD550, zwiększającym wartość bonusu powitalnego w obrębie jego serwisu.

superbet opinie bonusy 2021
Legalny bukmacher Superbet – freebet 34 PLN za darmo

Fame MMA 9 – najczęściej zadawane pytania

Fame MMA to federacja, która choć cieszy się ogromnym zainteresowaniem, wzbudza dość dużo wątpliwości i przysuwa na myśl wiele pytań. Poniżej wyselekcjonowaliśmy wszystkie te, które wśród zainteresowanych nią typujących (ale i po prostu kibiców) przewijają się najczęściej, skupiając się przede wszystkim na dziewiątej gali, której dotyczyły przedstawione przez nas powyżej typy na Fame MMA 9.

Kiedy i gdzie odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA?

Dziewiąta gala Fame MMA, dokładnie tak, jak dwie poprzednie, zaprosi nas do hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. „Zaprosi” w cudzysłowie, gdyż odbędzie się bez udziału publiczności (z uwagi na pandemię). Odbędzie się już 6 marca 2021 roku. Początek gali zaplanowany jest na godzinę 20:00. 

Gdzie można obejrzeć galę Fame MMA 9?

Jak każda poprzednia, gala Fame MMA 9 będzie dostępna wyłącznie w formacie PPV (Pay per View). Aby uzyskać do niej dostęp, należy więc dokonać jednorazowej opłaty. Można to zrobić z kodem ulubionego zawodnika (każdy z nich został wyposażony w swój indywidualny), aby wspomóc jego karierę w organizacji. Wszystkie linki do Fame MMA 9 online dostępne na stronie meczyki.net.pl.

Jak skutecznie obstawiać Fame MMA 9?

Przede wszystkim należy zapoznać się z każdym z zawodników i być na bieżąco z tym, jak przygotowuje się do walki. Fame MMA zbiera w sobie osoby niekoniecznie związane ze sportem zawodowym – większość z nich to influencerzy czy szeroko pojęte osoby sławne, które chętnie dzielą się każdym dniem swojego życia. Śledzenie tego pozwoli wypracować trafne typy na Fame MMA 9.

Warto też porównywać zawodników ze sobą, przede wszystkim pod kątem warunków fizycznych, kondycji, pewności siebie. Koniecznie oglądajmy też konferencje – są one źródłem wielu cennych informacji na temat każdej kolejnej konfrontacji. To wszystko możemy robić już teraz, na długo przed rozpoczęciem się całej gali.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button