Bukmacher Milenium – czy można jeszcze obstawiać?

Bukmacher Milenium nigdy nie osiągnął większego sukcesu. Zawsze ktoś był lepszy, dawał więcej, oferował ciekawsze promocje itp. Osoby odpowiedzialne za spółkę nie złożyły jednak broni i stale starały się rozwijać ofertę Milenium. W zeszłym roku doszło do ogromnych zmian u tego bukmachera. Na co możemy teraz liczyć i czego się spodziewać? Czy Milenium jeszcze działa i można tam obstawiać? Zaraz o tym napiszemy, przedstawiając Wam ofertę bukmachera Milenium. Przyjrzymy się również czy warto korzystać z usług tej spółki, czy też lepiej omijać ją z daleka. 

czy milenium działa

Milenium informacje podstawowe

Milenium to jeden z legalnych polskich bukmacherów. Swoja działalność rozpoczął już w 2004 roku, otwierając na terenie kraju 15 punktów przyjmowania zakładów. Obecnie jest ich już ponad 200, a ofertę bukmachera znajdziemy także na stronie internetowej milenium.pl. Mimo całkiem ciekawej oferty sportowej spółka ta nigdy nie zdobyła poważania wśród graczy. Wszystko jednak zmieniło się w czerwcu 2019 kiedy zaproponowano nam nową stronę internetową i bardziej atrakcyjne promocje. Czy teraz korzystanie z usług tego bukmachera się opłaca? Zdania są podzielone. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją. 

Milenium oferta zakładów bukmachera

Oferta bukmacher Milenium podobna jest do tego, co oferują nam inne spółki zajmujące się zakładami wzajemnymi. Znajdziemy tu więc mnóstwo zakładów na najpopularniejszy dyscypliny, jak np. tenis, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, ale też wiele rynków na te bardziej niszowe sporty. Milenium dużą uwagę przykłada do sportów sezonowych, dlatego też z jego oferty ucieszą się głównie fani sportów zimowych oraz tych, które rozgrywane są tylko w jednej porze roku. Statystycznie każdego dnia oferta bukmachera obejmuje około 30 tysięcy zdarzeń. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W Milenium znajdziemy także ofertę live, choć nie należy ona do najlepszych. Znajdziemy tu co prawda te najbardziej interesujące zakłady sportowe, ale zdecydowanie nie jest ich zbyt wiele. Przebieg każdego meczu na żywo odwzorowany jest na specjalnych grafikach, dzięki czemu łatwo ocenić czy spotkanie toczy się po naszej myśli, czy też lepiej stawiać kontrę, bo coś idzie nie tak. Przy każdym meczu znajdziemy również rozbudowane statystyki dotyczące tego, co dzieje się na boisku. 

Jeśli chodzi o kupony to mamy tu tradycyjną ofertę w postaci zakładów prostych i systemowych. Z tych pierwszych wyróżniamy m.in. pojedyncze, wielokrotne oraz grand, czyli kupon z co najmniej pięcioma zdarzeniami, gdzie każdy z meczów ma kurs powyżej 2.00. Jaką przewagę ma kupon grand nad zwykłym wielokrotnym? Wygrana z niego powiększona jest o 20%! Zakłady systemowe pozwalają nam odpowiednio skombinować zdarzenia, tak by zwiększyć swoje szanse na sukces, redukując ryzyko porażki. 

Minimalna stawka pojedynczego kuponu to 2 złote, maksymalna wygrana, którą możemy uzyskać to 100 tysięcy. 

Największym mankamentem tego bukmachera są naprawdę słabe kursy. To właśnie z ich powodu Milenium nie cieszy się popularnością wśród typerów. Marża na większość spotkań oscyluje w granicach 7-10%, co sprawia, że niemal wszyscy inni legalni polscy bukmacherzy mają lepsze kursy. Nie trzeba chyba mówić, że mało kto zdecyduje się na to, by grać u bukmachera, u którego może wygrać mniej. 

Strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera Milenium

Jeszcze do niedawna strona bukmachera Milenium nie prezentowała się zbyt dobrze. Widać było, że jest przestarzała i choć nie przeszkadzało to w obstawianiu, to wiele osób mogło być tym zniechęcone. Nie zrozumcie nas źle, strona była czytelna i funkcjonalna, ale jej design przypominał raczej standardy roku 2005 niż obecne. 

Na szczęście w czerwcu 2019 roku pojawiła się nowa wersja witryny, która okazała się nie tylko dużo ładniejsza, ale i znacznie bardziej funkcjonalna. Strona wyraźnie przyspieszyła, a co najlepsze, bukmacher nie stracił swojego charakteru. W dalszym ciągu wszystko utrzymane było w stylu, do którego przyzwyczaił nas Milenium, a jednocześnie było dużo bardziej atrakcyjne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Równie dobrze wygląda aplikacja mobilna tego bukmachera. Nie mamy się naprawdę, do czego przyczepić. Wszystko działa tak, jak powinno, można za jej pomocą wpłacać pieniądze, robić wypłaty, obstawiać zakłady, czyli wykonywać to wszystko, do czego mamy dostęp z głównej strony. Pod tym względem oceniamy bukmachera Milenium naprawdę dobrze. Inne spółki mogłyby brać z niego przykład i uczyć się jak powinna wyglądać strona i aplikacja mobilna. Zmiany wykonane na stronie są wręcz perfekcyjne. W przypadku zmian u takiego np. bukmachera Totolotek zamiast zmian na dobre dostaliśmy coś, co wygląda dramatycznie i jest zupełnie niefunkcjonalne.

Rejestracja u bukmachera Milenium

Wraz ze zmianami na stronie, klienci bukmachera dostali także dostęp do możliwości szybkiego założenia konta. Na czym to polega? Rejestrując się u bukmachera Milenium, stajemy się właścicielami tzw. konta tymczasowego, które pozwala nam korzystać z portalu, ale posiada spore ograniczenia. 

Na początku jednak przyjrzyjmy się samemu procesowi zakładania nowego konta u bukmachera. Celem rejestracji należy przejść na stronę bukmachera i kliknąć przycisk do rejestracji. Następnie należy wypełnić wszystkie pola, pamiętając o tym, że trzeba zrobić to poprawnie. W innym przypadku nie będziemy mogli przejść weryfikacji tożsamości, a co za tym idzie, nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy od bukmachera. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – legalne obstawianie bez podatku

Po dokonaniu rejestracji warto jak najszybciej zdecydować się na weryfikację konta. Robi się to bardzo prosto. Musimy jedynie przygotować dowód osobisty lub paszport i wykonać skan, lub zdjęcie strony zawierającej nasze dane. Obrazy trzeba przesłać do bukmachera, gdzie pracownicy spółki zweryfikują naszą tożsamość. Weryfikacja pozwoli nam cieszyć się wszystkimi możliwościami, uzyskać promocję powitalną i co najważniejsze – umożliwi wypłatę pieniędzy.

Rejestrując się u bukmachera Milenium, pamiętajmy o tym, by wpisać kod promocyjny. Pozwoli nam on zdobyć dodatkowe bonusy!

Bonusy i promocje u bukmachera Milenium

Każdy bukmacher oferuje swoim użytkownikom bonusy i promocje. Jeśli ktoś chce wystartować z nową firmą i nie wprowadzi tego do swojej oferty, jest przegrany od razu na starcie, dlatego nowi bukmacherzy oferują grę bez podatku i inne ciekawe promocje. Milenium oferuje nowym użytkownikom atrakcyjną promocję powitalną o wysokości 1000 złotych. Na szczęście nie zapomina także o swoich wiernych klientach, którzy również dostają coś dla siebie. Zajmijmy się jednak promocją powitalną bukmachera Milenium, o reszcie opowiemy jeśli znajdzie się na to czas i miejsce.

Bonus na start do 1000 złotych

Bonus na start ma za zadanie zachęcić gracza do korzystania z usług bukmachera. Rejestrując konto w Milenium, otrzymamy możliwość skorzystania z bonusu od depozytu maksymalnie do 1000 złotych. Jak go otrzymać? To proste. Wystarczy tylko założyć nowe konto, zweryfikować swoją tożsamość i wpłacić pierwszy depozyt. Pieniądze musimy przelać w przeciągu 10 dni od momentu rejestracji. 

superbet opinie bonusy 2021
Legalny bukmacher Superbet – freebet 34 PLN za darmo

Po przelaniu pieniędzy na swoje konto u bukmachera, Milenium przyznaje nam bonus w wysokości 100% od depozytu aż do 1000 złotych. Niestety kasa ta nie trafia na nasze główne konto i nie możemy jej od razu wypłacić. Pieniądze przyznawane są na konto bonusowe, skąd musimy je sobie dopiero wypracować. Warunki obrotu nie są na szczęście bardzo trudne, choć pewnym ograniczeniem może być to, że na ich spełnienie mamy tylko 60 dni. Jak spełnić warunki obrotu? Trzeba obstawiać! Jeśli chcemy wypłacić pieniądze przyznane nam przez bukmachera, musimy wpierw obrócić nimi czterokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. Dzienny limit obrotu to 10% całości obrotu, co oznacza, że potrzebujemy przynajmniej 10 dni, by uzyskać kasę. Pamiętajmy też, że na kuponie muszą znajdować się przynajmniej 3 zdarzenia, z których kurs na pojedyncze nie może być mniejszy niż 1.20.

Bezpieczny 10 złotych

Każdy nowy gracz (o ile tylko zaznaczy przy rejestracji odpowiednie pole) otrzymuje od Milenium bezpieczny zakład w wysokości 10 złotych. Jeśli obstawiony kupon okaże się nietrafiony, Milenium zwróci pełną stawkę danego zakładu. 

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button