Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – która najlepsza?

W dzisiejszych czasach bukmacherzy nie mają prostego zadania. Z uwagi na dużą konkurencję na rynku, zwłaszcza tym Internetowym, ciężko jest trafić do nowego klienta. Typerzy stali się bardzo wymagający, oczekując nie tylko kompleksowej i pokrywającej większość dyscyplin sportowych oferty, ale też odpowiedniego sposobu jej prezentacji, atrakcyjnych bonusów i usług, których nie znaleźliby nigdzie indziej. Jednym z podstawowych elementów u bukmacherów jest dla nich również właściwie przygotowana aplikacja mobilna, najlepiej taka, która działałaby samodzielnie, a zatem zupełnie nie wymagałaby odwiedzania serwisu internetowego bukmachera (bądź też jego placówek stacjonarnych).

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Aplikacje mobilne polskich bukmacherów w 2021 roku

Aplikacje mobilne na system Android

Zanim zaprezentujemy ofertę aplikacji mobilnych prezentowaną przez najpopularniejszych polskich bukmacherów musimy wspomnieć o specyfice ich wersji na telefony i tablety z systemem Android. Z uwagi na politykę firmy Google, która jest odpowiedzialna za stworzenie tego systemu, publikowanie ich na łamach oficjalnego sklepu z aplikacjami jest niemożliwe. Bukmacherzy znaleźli jednak obejście tej poważnej sprawy i wymagają instalacji tejże aplikacji z poziomu pliku .apk.

Wyjaśnienie jest konieczne, gdyż może to budzić pewne wątpliwości względem bezpieczeństwa takiego rozwiązania. Informujemy więc, że każdy legalny polski bukmacher zadbał o to, aby jego aplikacja była odpowiednio bezpieczna – nie musimy więc mieć jakichkolwiek wątpliwości z tym związanych.

STS – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna firmy STS, istniejącej na rynku już od 1997 roku i obecnie posiadającej największy udział na rynku (około 50%) stawia na czytelność i przejrzystość. Utrzymana została w podobnej stylistyce, co główny serwis internetowy bukmachera i jest dostępna w wersji na telefony i tablety z systemami Android oraz iOS.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Korzystając z aplikacji mobilnej bukmachera www.STS.pl możemy liczyć na specjalne bonusy i oferty dostępne wyłącznie tutaj. Dodatkowo możemy mieć dostęp do pełnej oferty bukmachera, wliczając w to zakłady przedmeczowe i te w formule „na żywo”, ale też nową usługę firmy – Betgames, czyli legalne gry karciane jak poker czy wojna.

Główne funkcje aplikacji STS

 • działa w obrębie telefonów z systemami Android oraz iOS, ale posiada też swoją wersję przeglądarkową o takiej samej palecie funkcjonalności;
 • udostępnia możliwość logowania się odciskiem palca albo skanem twarzy;
 • daje możliwość szybkiego zakładu za pośrednictwem zaledwie kilku dotknięć ekranu;
 • wyposażona została w system powiadomień push, na bieżąco informujący o naszych kuponach oraz statusie spotkań, które obstawiamy;
 • daje dostęp do transmisji telewizyjnych wybranych spotkań.

Fortuna – aplikacja mobilna

Fortuna jest kolejnym bukmacherem z bogatym doświadczeniem na rynku (istnieje już od 1996 roku), działającym legalnie i skupiającym się na szybkim reagowaniu na wymagania, jakie stawia przed nim rynek bukmacherski. Jego aplikacja mobilna została stworzona w taki sposób, że jest samowystarczalna – możemy korzystać wyłącznie z niej, a przy okazji wykorzystywać pełnię funkcjonalności oferowanych również w ramach jej serwisu internetowego. Całość aplikacji od www.eFortuna.pl działa z systemami Android oraz iOS, aczkolwiek posiada również swoją wersję webową, co sprawia, że mogą z niej korzystać również między innymi użytkownicy telefonów z Windows Phonem na pokładzie. Aplikacja Fortuny została przygotowana w stylu podobnym do głównej platformy internetowej bukmachera.

Główne funkcje aplikacji Fortuna

 • Aplikacja mobilna Fortuny działa na telefonach z systemami Android oraz iOS, ale też posiada swój przeglądarkowy odpowiednik;
 • daje dostęp do bardzo szybkich płatności, które nie wymagają opuszczania jej;
 • pozwala na oglądanie transmisji na żywo wybranych spotkań;
 • daje dostęp do powiadomień push, które informują o przebiegu meczów oraz rozwiązaniach naszych kuponów;
 • zapewnia możliwość szybkich zakładów – nawet dwa stuknięcia wystarczą, aby obstawiać mecze, co ma znaczenie w przypadku spotkań na żywo, w których liczy się absolutnie każda sekunda.

Totolotek – aplikacja mobilna

Totolotek to bukmacher istniejący na polskim rynku zdecydowanie najdłużej spośród topowych polskich firm tego typu. Swoją działalność rozpoczynał już w 1992 roku, a obecnie ważnym jej aspektem jest jej Internetowa część. Aplikacja mobilna firmy jest dokładnym odzwierciedleniem serwisu internetowego firmy. Co bardzo ciekawe, Totolotek zachęca do korzystania z niej oferując coś w rodzaju bonusu powitalnego dla aplikacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli dokonamy swojej pierwszej wpłaty wyłącznie za jej pośrednictwem, otrzymamy nawet 49 złotych na grę (kwota ta zależy od pierwszego depozytu za pośrednictwem aplikacji mobilnej). Promocja ta łączy się z innymi, a zasady korzystania z niej są identyczne, jak w przypadku bonusu powitalnego, którego jest odpowiednikiem. Sama aplikacja ma za zadanie działać szybko i sprawnie, a także dawać dostęp do pełnej oferty bukmachera.

Główne funkcje aplikacji Totolotek 

 • aplikacja działa wyłącznie w obrębie systemu Android;
 • daje dostęp do kompleksowej oferty bukmachera, obejmującej większość dostępnych dyscyplin sportowych;
 • pozwala na dokonywanie wpłat bez opuszczania poziomu aplikacji;
 • jako jedna z nielicznych oferuje bonus, który opisaliśmy powyżej, a który tyczy się nowych użytkowników aplikacji (nawet tych, którzy wcześniej korzystali już z innych kanałów tego bukmachera).

Betfan – aplikacja mobilna

Betfan to polski bukmacher, który działa od 2018 roku. Jest więc już dość doświadczony w walce o klienta. Jego aplikacja mobilna jest odpowiedzią na oczekiwania typerów z całego kraju i jest stale aktualizowana i ulepszana. W chwili obecnej daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, w tym zarówno do obstawiania przedmeczowego, jak i tego w opcji „na żywo”. Mimo wszystko jednak, bukmacher nie daje możliwości dokonywania wpłat za jej pośrednictwem – celem robienia tego konieczne jest odwiedzenie jego głównego serwisu internetowego.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – legalne obstawianie bez podatku

Mimo wszystko jednak, aplikacja jest świetnym jego uzupełnieniem, służącym do obserwowania przebiegu obstawionych spotkań, obstawiania nowych meczów oraz korzystania z innych opcji dostępnych również w serwisie internetowym bukmachera.

Główne funkcje aplikacji Betfan

 • dostępna jest w wersji na Androida i iOSa;
 • daje możliwość logowania się albo odciskiem palca, albo skanem twarzy – przydatną dla użytkowników nowszych modeli telefonów;
 • zapewnia dostęp do powiadomień push, dzięki którym można być na bieżąco zarówno ze swoimi kuponami, jak i meczami, którymi się interesuje;
 • nie można za jej pośrednictwem dokonywać wpłat pieniędzy i wypłat na konto – trzeba do tego użyć serwisu internetowego firmy, na przykład z poziomu przeglądarki internetowej; istnieje jednak możliwość przeglądania aktualnego salda konta;
 • aplikacja daje możliwość szybkiego zawierania zakładów, również na spotkania rozgrywane na żywo.

Forbet – aplikacja mobilna

Forbet jest najświeższym bukmacherem z całego zestawienia – istnieje na polskim rynku od 2016 roku i to jemu najbardziej zależy na pozyskiwaniu nowych użytkowników. W związku z tym zadbał o to, aby jego aplikacja mobilna trafiała w gusta nawet najbardziej wymagających typerów. Została zaprojektowana z jednym założeniem: udostępniania pełnej oferty bukmachera w sposób jak najbardziej kompleksowy, a także dawania możliwości szybkiego i sprawnego korzystania z niej, niezależnie od tego, gdzie się znajduje i co innego ma się na głowie.

Główne funkcje aplikacji Forbet

 • dostępna jest zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i na tych z iOSem na pokładzie;
 • waży niedużo i nie pobiera za dużo transferu – jest więc czymś bardzo dobrym dla osób oszczędnych;
 • daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, również tej bonusowej i tej w formule „na żywo”;
 • umożliwia skorzystanie z opcji szybkiego kuponu, innowacyjnej właśnie dla tego bukmachera, a pozwalającej na automatyczne stworzenie propozycji kuponu na bazie oczekiwań względem wygranej oraz preferowanej stawki;
 • pozwala na szybkie dokonywanie płatności, między innymi za pośrednictwem karty kredytowej, bez opuszczania samej aplikacji;
 • daje dostęp do opcji match tracker, w której można obserwować wizualizacje meczów „akcja po akcji”, by mieć świadomość tego, co się rozgrywa w danym spotkaniu.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button