Popularne gry na smartfona - w co warto grać?

Każdy ma jakąś swoją ulubioną grę na smartfona, czyż nie? Nic dziwnego więc, że coraz więcej osób, znudzonymi swoimi tytułami, do czasu do czasu wchodzi na app store po to, aby obejrzeć które tytuły są ostatnio najpopularniejsze, oraz w które warto jest zagrać. Jakie są więc ostatnio bardzo popularne gry na smartfona?

Poker

Obecnie jedną z najpopularniejszych gier na appstore jest poker – jednakże nie jest on taki jak w prawdziwym świecie, bo można grać tylko na wirtualną walutę. Jeśli jednak chcemy zagrać w pokera online na prawdziwe środki, to ze względu na restrykcyjne przepisy, w Polsce możemy grać jedynie na stronie Totalizatora Sportowego. Ponadto ten rodzaj pokera dominuje również w prestiżowych turniejach World Poker Tour i World Series of Poker Championships. Co ciekawe, zasady Texas Hold'em są jednymi z najprostszych. Co ciekawe, każde najlepsze kasyno online w Las Vegas posiada własną aplikację, po to aby udostępniać rozgrywkę nawet w czasach koronawirusa – jednakże my niestety nie możemy z niej korzystać.

UNO

Pokoje gry w UNO może pomieścić nawet 10 graczy, co jest ogromną zaletą, ponieważ możesz zagrać w to z przyjaciółmi, o ile też mają tą aplikację. Zasady UNO są bardzo proste - pierwszy uczestnik, który spasuje wszystkie karty z ręki i powie „UNO”, wygrywa. Jeśli tego nie zrobi i zostanie złapany, zostanie ukarany grzywną w postaci dwóch kart i będzie musiał kontynuować grę. Dlatego w UNO zawsze musisz być skupiony, ponieważ inni gracze będą tylko czekać na nasze błędy. UNO zostało również wydane w świecie gier na żywo - kupując go, możemy zapewnić rozrywkę każdemu, kto również chce z nami grać. 

Bakarat

Gra w smartfonie w Bakarata rozpoczyna się od wybranego gracza (rozdającego), a następnie jest kontynuowana w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Nie ma innych funkcji. Krupier porusza się w tym samym kierunku, co w obecnej grze. Każdy, kto dokonuje transakcji, obstawia, a gracz decyduje, czy podbić. Gracz, który dopasuje zakład krupiera, stanie się ambasadorem innych. Następnie gracz działający jako rozdający wydaje po dwie karty każdemu graczowi. Krupier i przedstawiciel sprawdzają kartę. Jeśli łączny wynik dowolnego układu wynosi 8 lub 9, ogłaszają to rozdanie, a następnie wszystkie karty odkryte, a gracz z wynikiem bliskim 9 wygrywa. 

Pasjans

Gra w pasjansa ma na celu ułożenie wszystkich kart na czterech stosach. Na spodzie każdego stosu musi leżeć as. W miarę odkrywania kolejnych kart musimy je kłaść na asie, tak by powstał stos danego koloru. Na przykład po położeniu na polu bazowym asa karo, należy na nim następnie położyć dwójkę kier, trójkę wino na dwójce itd., aż do ułożenia pełnego stosu. Gra trwa dopóki nie ułożymy wszystkich 4 stosów, bądź do momentu, w którym nie mamy już możliwości ruchu – a jest również i taka możliwość. Chyba każdy grał kiedyś w pasjansa na informatyce, więc nic dziwnego, że akurat jest on wysoko na liście polecanych gier na telefon.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus